Srebro orlików w Czempiniu

Kolejne udane występy w turniejach halowych mają za sobą młodzi adepci Akademii Warty. Drużyna orlików młodszych wywalczyła srebro w Czempiniu.

„Ferie z Asem” – to cykl turniejów organizowanych w Czempiniu, gdzie zagrali podopieczni Rafała Krajczyńskiego. Chłopcy z rocznika 2009 spisali się na medal zajmując drugie miejsce w gronie sześciu zespołów. Warciarze rozegrali pięć spotkań, z czego wygrali cztery. Jedynej porażki doznali z pierwszym zespołem Asa, który wygrał turniej. Śremienie przegrali pechowo, bo 0:1 tracąc gola 38 sekund przed końcem, a bezbramkowy remis dałby im pierwsze miejsce. Wyższość biało-niebieskich młodzików musiały z kolei uznać takie zespoły, jak: Czwórka Kościan (2:0), 1920 Mosina (1:0), As II Czempiń (5:0) i Juna-Trans Stare Oborzyska (2:1). Królem strzelców turnieju z pięcioma bramkami został z kolei Banjamin Wałuszko, dla którego był to ostatni występ w biało-niebieskim stroju, bowiem przechodzi do Warty Poznań.

Jest mały niedosyt, niemniej trzeba cały zespół pochwalić, bo chłopcy zagrali fajny turniej – podsumował trener Rafał Krasiczyński.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.