|

Srebro orlików w Czempiniu

Kolejne udane występy w turniejach halowych mają za sobą młodzi adepci Akademii Warty. Drużyna orlików młodszych wywalczyła srebro w Czempiniu.

„Ferie z Asem” – to cykl turniejów organizowanych w Czempiniu, gdzie zagrali podopieczni Rafała Krajczyńskiego. Chłopcy z rocznika 2009 spisali się na medal zajmując drugie miejsce w gronie sześciu zespołów. Warciarze rozegrali pięć spotkań, z czego wygrali cztery. Jedynej porażki doznali z pierwszym zespołem Asa, który wygrał turniej. Śremienie przegrali pechowo, bo 0:1 tracąc gola 38 sekund przed końcem, a bezbramkowy remis dałby im pierwsze miejsce. Wyższość biało-niebieskich młodzików musiały z kolei uznać takie zespoły, jak: Czwórka Kościan (2:0), 1920 Mosina (1:0), As II Czempiń (5:0) i Juna-Trans Stare Oborzyska (2:1). Królem strzelców turnieju z pięcioma bramkami został z kolei Banjamin Wałuszko, dla którego był to ostatni występ w biało-niebieskim stroju, bowiem przechodzi do Warty Poznań.

Jest mały niedosyt, niemniej trzeba cały zespół pochwalić, bo chłopcy zagrali fajny turniej – podsumował trener Rafał Krasiczyński.

 

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.