Strzelecki festiwal na koniec rundy

Aż 10 goli zaaplikowali seniorzy ostatniej w tabeli drużynie Orlika Miłosław. Było to siódme zwycięstwo Warty. Rundę zespół kończy na 9 miejscu w tabeli.

W sobotnie popołudnie kibice obejrzeli strzelecki festiwal i „radosny futbol” w wykonaniu obu zespołów. W 10 minucie rywali „napoczął” Patryk Słomczyński, ale niespodziewanie po kontrze goście wyrównali. Remis 1:1 utrzymywał się aż do 34 minuty. Wtedy trafił Bartosz Skrzypczak. Przed przerwą Warciarze zdobyli jeszcze trzy gole. Dwoma bramkami klasycznego hat-tricka skompletował Patryk Słomczyński, a wynik pierwszej połowy na 5:1 ustalił Hubert Sciak.

Po przerwie biało-niebiescy dołożyli kolejne pięć goli, a mogli znacznie więcej, bo obrona rywali była dziurawa niczym szwajcarski ser. Dwie bramki zdobył w drugiej połowie Bartosz Skrzypczak, a po jednej Kamil Szymandera, Maksymilian Makowski i Patryk Kryszak. Piłka lądowała jeszcze w siatce po strzałach Kryszaka i Makowskiego, ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę i bramki nie zostały uznane. Rozluźnienie w szeregach gospodarzy wykorzystali także piłkarze z Miłosławia, którzy między 76 a 84 minutą trzykrotnie pokonali Rafała Jańczyka i ostatecznie mecz zakończył się niecodziennym wynikiem 10:4.

Rundę jesienną seniorzy zakończyli z dorobkiem 23 punktów na 9 miejscu, co jest znacznie poniżej oczekiwań i możliwości zespołu. Liczymy na to, że wiosna będzie lepsza w wykonaniu drużyny.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.