Świetny start młodzików

Aż 11 goli w pierwszym meczu tego sezonu zdobyli młodzicy starsi. Na inaugurację rozgrywek ligowych chłopcy z rocznika 2007 wysoko pokonali Błękitnych Owińska.

Warciarze rozpoczęli sobotnie spotkanie od mocnego uderzenia, bo w dziesięć minut zaaplikowali gościom trzy bramki, a na przerwę schodzili prowadząc 4:1. W drugiej połowie przewaga biało-niebieskich była jeszcze większa i przełożyło się to na bramki. Śremianie zdobyli ich siedem, a goście jedną i skończyło się efektownym zwycięstwem 11:2.

Mecz z Błękitnymi był popisem strzeleckim Damiana Łączniaka, który trafił do siatki aż sześciokrotnie. Po jednej bramce dołożyli: Mikołaj Duszczak, Dawid Sękowski, Oliwier Krępulec, Jakub Hamulski i Adam Szulc.

W najbliższą niedzielę o kolejne punkty podopieczni Huberta Sciaka i Krzysztofa Stępy powalczą w Poznaniu z Koziołkiem.