Takie weekendy lubimy
|

Takie weekendy lubimy

Seniorzy wygrali aż 9:0, ale to był także bardzo udany weekend dla zespołów młodzieżowych Akademii Warty. Biało-niebiescy wygrali pięć z sześciu spotkań, a jedno zremisowali.

Juniorzy młodsi niemalże skopiowali wyczyn seniorów i wygrali swoje spotkanie aż 8:0. Przeciwnikiem był zespół Błękitnych Psary Polskie. Było to już trzecie zwycięstwo podopiecznych Adriana Chwaliszewskiego, którzy są bez porażki na koncie.

Trwa także zwycięska seria trampkarzy. Chłopcy z rocznika 2007 wygrali czwarty mecz i mają komplet punktów. Tym razem biało-niebiescy stoczyli zacięty bój z Avią. Wygrali w Kamionkach 7:6.

O triumfie orlików starszych w derbach z UKS Śrem już pisaliśmy. Warciarze wygrali 5:0. Zwycięstwo odniósł także drugi zespół, który w ramach III ligi pokonał 7:6 rówieśników Kłosa Zaniemyśl.

Również drugi zespół rocznika 2011 zanotował zwycięstwo. Podopieczni Piotra Rymaniaka wrócili z trzema punktami z Lubonia, gdzie pokonali Stellę 11:7.
Remisem 4:4 zakończyło się z kolei spotkanie młodzików młodszych. Warciarze podzielili się punktami z Avią Kamionki.
Tak więc bilans tego weekendu zespołów młodzieżowych Akademii Warty to pięć zwycięstw i remis. Biało-niebiescy strzelili 38 goli.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.