Takie weekendy lubimy

Takie weekendy lubimy

Seniorzy wygrali aż 9:0, ale to był także bardzo udany weekend dla zespołów młodzieżowych Akademii Warty. Biało-niebiescy wygrali pięć z sześciu spotkań, a jedno zremisowali.

Juniorzy młodsi niemalże skopiowali wyczyn seniorów i wygrali swoje spotkanie aż 8:0. Przeciwnikiem był zespół Błękitnych Psary Polskie. Było to już trzecie zwycięstwo podopiecznych Adriana Chwaliszewskiego, którzy są bez porażki na koncie.

Trwa także zwycięska seria trampkarzy. Chłopcy z rocznika 2007 wygrali czwarty mecz i mają komplet punktów. Tym razem biało-niebiescy stoczyli zacięty bój z Avią. Wygrali w Kamionkach 7:6.

O triumfie orlików starszych w derbach z UKS Śrem już pisaliśmy. Warciarze wygrali 5:0. Zwycięstwo odniósł także drugi zespół, który w ramach III ligi pokonał 7:6 rówieśników Kłosa Zaniemyśl.

Również drugi zespół rocznika 2011 zanotował zwycięstwo. Podopieczni Piotra Rymaniaka wrócili z trzema punktami z Lubonia, gdzie pokonali Stellę 11:7.
Remisem 4:4 zakończyło się z kolei spotkanie młodzików młodszych. Warciarze podzielili się punktami z Avią Kamionki.
Tak więc bilans tego weekendu zespołów młodzieżowych Akademii Warty to pięć zwycięstw i remis. Biało-niebiescy strzelili 38 goli.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.