Talent Warcie niestraszny

Ciekawy mecz i aż 8 goli obejrzeli kibice, którzy w sobotnie późne popołudnie wybrali się na mecz trampkarzy Warty. Podopieczni Tomasza Gendery podejmowali Talent Poznań. Śremianie szybko, bo w 2 minucie objęli prowadzenie, ale rywale równie szybko odpowiedzieli i do przerwy był remis 1:1. Po zmianie stron poznaniacy dalej gonili wynik, a oba zespoły strzelały na przemian do stanu 3:3. Końcówka należała jednak do śremskiego zespołu, który zadał dwa decydujące ciosy i wygrał 5:3. Hat-trickiem popisał się Aleks Konieczny, a po golu dołożyli Hubert Konieczny i Aleks Dzierżawczyk.

W efekcie pierwszą rundę Warciarze zakończyli z bilansem 4 zwycięstwa, 2 porażki, co w ogólnym rozrachunku daje 12 punktów i trzecie miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do prowadzącej dwójki.