Trener Warty trenerem kadry!

Miło jest nam poinformować, że nasz wychowanek, a także były trener grup młodzieżowych – Hubert Barański, otrzymał powołanie do kadry Polski U-20. Będzie w niej pełnił rolę trenera-analityka.

Przypomnijmy, że pierwsze kroki związane z piłką nożną Hubert Barański stawiał w Warcie Śrem. Trenował w grupach młodzieżowych, potem grę w seniorach łączył ze studiami na AWF Poznań, a z czasem został trenerem młodych Warciarzy. 26-letni dziś Hubert Barański z końcem 2013 roku otrzymał propozycję pracy w Akademii Lecha i od stycznia 2014 roku przeniósł się do Wronek.

Jest w sztabie trenerskim juniorów młodszych Lecha. Pracuje jako trener-analityk, a więc na co dzień zajmuje się analizą gry treningów, a także meczów tego zespołu. Wraz z juniorami młodszymi Kolejorza Hubert Barański dwukrotnie sięgał po Mistrzostwo Polski. Jego praca oraz wkład w sukces została zauważona i doceniona. Zaowocowała powołaniem do kadry Polski U-20, gdzie wychowanek Warty pełnić będzie rolę taką, jak w klubie, a więc będzie trenerem-analitykiem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.