Trener zadowolony mimo przegranej

Mimo porażki zadowolony z występu swoich podopiecznych był trener Mateusz Pietrowski.  Chłopcy z rocznika 2010 rozegrali bowiem dobre spotkanie.

W niedzielę orlicy starsi podejmowali rówieśników z Ostrovii Ostrów. Mecz rozegrano w formule młodzika, a więc bramkarz i ośmiu zawodników w polu. Trenerzy postanowili, że sparing trwać będzie 4×25 minut. Po połowie gry Warciarze prowadzili 1:0 po golu Tomasza Jaroszewskiego, ale w drugiej części skuteczniejsi byli rywale. Zdobyli siedem goli, na które śremianie odpowiedzieli bramkami Filipa Maćkowiaka i Kamila Pieprzyka.

Zmierzyliśmy się z bardzo mocnym rywalem i długo toczyliśmy równorzędny pojedynek. Z postawy zespoły jestem zadowolony. Wciąż uczymy się nowego ustawienia i przejścia z orlika do młodzika – podsumował trener Pietrowski.