Trenerzy Maciej Borowski oraz Damian Kęcel na stażu szkoleniowym w Bayer 04 Leverkusen

W dniach 17.11 – 21.11.15 trenerzy Maciej Borowski oraz Damian Kęcel uczestniczyli w stażu szkoleniowym w zespole Bundesligi Bayer 04 Leverkusen. W tym czasie trenerzy obserwowali zajęcia pierwszego zespołu oraz całej akademii oczywiście pod kątem szkolenia bramkarzy i filozofii pracy na BayArena. Bramkarzem aptekarzy, jak nazywana jest drużyna z Leverkusem jest Bernd Leno aktualny reprezentant Niemiec. Trenerzy nie tylko oglądali zajęcia ale również uczestniczyli w analizach video bramkarzy Bayeru. Staż zakończył mecz 1 Bundesligi Eintracht Frankfurt – Bayer 04 Leverkusen.

Trenerzy bramkarzy Warty Śrem uczestniczyli w stażu szkoleniowym w zespole Bundesligi Bayer 04 Leverkusen

Przypomnijmy, że Maciej Borowski, trener młodzieżowej reprezentacji Polski w piłce nożnej U-16 jest trenerem bramkarzy Warty Śrem.
W Reprezentacji Polski został jednym z najmłodszych polskich szkoleniowców. Borowski zastąpił w sztabie kadry juniorów Tomasza Muchińskiego (47 l.), który został trenerem bramkarzy Wisły Kraków.

Treningi młodzieżowej kadry bramkarskiej śremskiej Warty prowadzi natomiast Damian Kęcel – współpracujący z kadrami przy Wielkopolskim Związku Piłki Nożnej. Damian Kęcel odbył rówież staż szkoleniowy w pierwszej drużynie Wisły Kraków prowadzonej przez trenera Franciszka Smudę.

Sekcja Piłki Nożnej wspólnie z sekcją bokserską, koszykarską oraz sekcją szermierki współtworzą największy Śremski Klub Sportowy WARTA, w którym trenuje już ponad ćwierć tysiąca osób.
Wszyscy zawodnicy podzieleni są na 12 grup wiekowych. Prowadzone są treningi od grupy seniorskiej po przedszkolaków, gdzie piłka nożna traktowana jest w postaci zabawy.

…a może jesteś młodym bramkarzem i chciałbyś kontynuować swoją przygodę w Warcie Śrem? Zadzwoń jeszcze dzisiaj!

tel. 796 927 827
klub@wordpress1657457.home.pl
www.wartasrem.pl

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.