Hubert Sciak
| | |

Trenerzy Sciak i Mocek poprowadzą seniorów


Hubert Sciak i Michał Mocek poprowadzą drużynę seniorów w nowym sezonie klasy okręgowej. Taką decyzję podjął zarząd Warty.

Duet trenerski złożony z czynnych piłkarzy poprowadził zespół już w końcówce poprzedniego sezonu, kiedy to rezygnację złożył trener Marek Wilczyński. Miał to być wariant tymczasowy, ale zarząd Warty nie wykluczał, że jeżeli się on sprawdzi to trenerzy Sciak i Mocek będą mieli szansę kontynuowania pracy w nowym sezonie. Mimo iż trwały rozmowy i poszukiwania potencjalnego następcy to tak też się stało.

– Mieliśmy dwóch konkretnych kandydatów, którymi tak na dobrą sprawę byliśmy zainteresowani, ale obaj nie zdecydowali się przyjąć propozycji – mówi prezes Dominik Sworowski. – Uznaliśmy więc, że nie ma sensu dalej na siłę szukać tym bardziej, że z pracy duetu Sciak – Mocek my, jako zarząd byliśmy zadowoleni. Wierzymy, że wspólnymi siłami zbudujemy zespół, który będzie bił się o czołowe lokaty w nowym sezonie i taki będzie cel drużyny – dodał.

Michał Mocek
Michał Mocek

Seniorzy poznali także rywali, z którymi przyjdzie im się zmierzyć w nowym sezonie. Klasa okręgowa została powiększona do 16 zespołów. Niestety, podobnie, jak przed rokiem premiowany będzie jeden zespół, a drugi będzie miał okazję walczyć o awans w barażach.

RYWALE SENIORÓW WARTY W NOWYM SEZONIE

Avia Kamionki
Phytopharm Klęka
IKP Olimpia Poznań
Kłos Zaniemyśl
Lider Swarzędz
Meblorz Swarzędz
Orkan Jarosławiec
Orlik Miłosław
Piast Kobylnica
Płomień Nekla
Polonia II Środa
Przemysław Poznań
Sparta Sklejka Orzechowo
Stella Luboń
Szturm Junikowo Poznań

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.