Triumf żaków w Dolsku

Prowadzona przez trenera Marcina Lewandowskiego drużyna żaków z rocznika 2010 z dobrej strony pokazała się w Dolsku wygrywając Turniej Mikołajkowy.

Rywalami biało-niebieskich były zespoły Zawiszy Dolsk i Adalbertusa Dalewo, z którymi Warciarze zmierzyli się dwukrotnie. Gospodarzy śremianie pokonali dwukrotnie 3:1. W pierwszym meczu do siatki trafiali Tobiasz Nawrot, Antek Rachmajda i Stanisław Socha, a w rewanżu na listę strzelców wpisali się Michał Ksoń, Tobiasz Nawrot i Maciej Bręgiel. Takim samym wynikiem zakończył się pierwszy pojedynek z Adalbertusem. Warta wygrała po golach Michał Ksoń, Antek Rachmajda i Tobiasz Nawrot. W rewanżu lepsi okazali się jednak chłopcy z Dalewa, którzy pokonali biało-niebieskich 4:1, a autorem honorowej bramki był Piotr Marcinkowski.

W efekcie Warciarze w czterech spotkaniach zgromadzili 9 punktów i zajęli pierwsze miejsce w turnieju wyprzedzając Adalbertus (6 pkt) i Zawiszę (3 pkt).

– Turniej stał na wyrównanym poziomie, a mnie najbardziej cieszy, że widać u chłopców postęp – powiedział trener Marcin Lewandowski.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.