Trzeciomajowe zwycięstwo

Piąte zwycięstwo w rundzie rewanżowej, a 19 już w sezonie odnieśli nasi seniorzy. Tym razem wrócili oni z trzema punktami z Czempinia, gdzie pokonali miejscowego Heliosa 5:0. Wynik spotkania w 21 minucie otworzył Dawid Forszpaniak. Kolejne bramki padały już w drugiej połowie.

W 47 minucie gola, który był ozdobą spotkania strzelił Piotr Krenz, który huknął nie do obrony z 30 metrów. Potem do siatki ponownie trafił Forszpaniak, a chwilę potem podwyższył Mateusz Maśliński. Efektowne zwycięstwo nad czwartym zespołem tabeli w doliczonym czasie przypieczętował Patryk Słomczyński.

W najbliższą sobotę czekają nas wyjazdowe derby z Pogonią Książ.