Trzy punkty orlików z Polonią

Z drugiego jesienią zwycięstwa cieszył się zespół orlików rocznik 2009. Warciarze pokonali rówieśników z Polonii Środa 4:2.

Biało-niebiescy pokazali charakter prawdziwych wojowników. Po pierwszej połowie przegrywali bowiem  z Polonią 0:1, ale po przerwie potrafili odwrócić losy meczu na swoją korzyść. Na drugą część spotkania Warciarze wyszli mocno zmotywowani i już po minucie doprowadzili do wyrównania, a gola zdobył debiutujący w drużynie Wojciech Podpołucha. Ten sam zawodnik asystował chwilę potem przy bramce Borysa Korcza i śremianie objęli prowadzenie. Minęło kilka minut i znów średzkim obrońcom dała znać o sobie ta para. Wojtek zagrał do Borysa, a ten trafił na 3:1. Potem kapitalną bramkę zdobył Kamil Gołaszewski, który po zagraniu Jeremiego Maiera przelobował bramkarza gości. Rywale nie dawali za wygraną i w doliczonym czasie zmniejszyli porażki na 2:4.

Po ostatnim gwizdku chłopcy podziękowali za doping rodzicom, a potem wspólnie zaśpiewali na środku boiska „tak się bawi, tak się bawi, WARTA ŚREM! Za tydzień zespół czeka wyjazdowy mecz z Błękitnymi Owińska.