| |

Trzy zwycięstwa seniorów

Sześć sparingów mają już za sobą seniorzy Warty. Trzy ostatnie zakończyły się zwycięstwami.

W czwartym meczu kontrolnym tej zimy podopieczni Huberta Sciaka i Michała Mocka pokonali Astrę Krotoszyn 2:1 mimo iż to rywale prowadzili po pierwszej połowie. W drugiej trafienia Huberta Sciaka i Patryka Kryszaka z rzutu wolnego zapewniły zwycięstwo.

– W końcu szybciej przechodziliśmy z obrony do ataku i widać progres w porównaniu ze wcześniejszymi sparingami – powiedział grający trener Hubert Sciak.

W czwartek w ramach treningu Warciarze zmierzyli się z grającym w A-klasie Kormoranem Święciechowa. Goście okazali się być mało wymagającym rywalem i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem 10:1. Po dwie bramki zdobyli Hubert Sciak, Patryk Kryszak i Bartosz Skrzypczak, a po jednej Mateusz Mocek, Jakub Kozłowski, Dominik Woroch i Adrian Owczarek.

W sobotę rywalem miał być GKS Dopiewo, ale doszło do nieporozumienia co do terminu i w efekcie w trybie awaryjnym seniorzy zmierzyli się z juniorami Lubońskiego KS. Rywale do Śremu przyjechali jednak w okrojonym składzie i „jedenastkę” uzupełnił… kierownik zespołu. Skończyło się na pogromie 12:0, a mogło być jeszcze wyżej. Aż sześć goli strzelił Mateusz Maśliński. Po dwa gole zdobyli Patryk Słomczyński i Bartosz Skrzypczak, a po jednym Mateusz Mocek i Adrian Owczarek.

W sobotę o 14.30 sprawdzian nr 7, a rywalem będzie Pogoń Śmigiel.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.