Trzy zwycięstwa seniorów

Sześć sparingów mają już za sobą seniorzy Warty. Trzy ostatnie zakończyły się zwycięstwami.

W czwartym meczu kontrolnym tej zimy podopieczni Huberta Sciaka i Michała Mocka pokonali Astrę Krotoszyn 2:1 mimo iż to rywale prowadzili po pierwszej połowie. W drugiej trafienia Huberta Sciaka i Patryka Kryszaka z rzutu wolnego zapewniły zwycięstwo.

– W końcu szybciej przechodziliśmy z obrony do ataku i widać progres w porównaniu ze wcześniejszymi sparingami – powiedział grający trener Hubert Sciak.

W czwartek w ramach treningu Warciarze zmierzyli się z grającym w A-klasie Kormoranem Święciechowa. Goście okazali się być mało wymagającym rywalem i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem 10:1. Po dwie bramki zdobyli Hubert Sciak, Patryk Kryszak i Bartosz Skrzypczak, a po jednej Mateusz Mocek, Jakub Kozłowski, Dominik Woroch i Adrian Owczarek.

W sobotę rywalem miał być GKS Dopiewo, ale doszło do nieporozumienia co do terminu i w efekcie w trybie awaryjnym seniorzy zmierzyli się z juniorami Lubońskiego KS. Rywale do Śremu przyjechali jednak w okrojonym składzie i „jedenastkę” uzupełnił… kierownik zespołu. Skończyło się na pogromie 12:0, a mogło być jeszcze wyżej. Aż sześć goli strzelił Mateusz Maśliński. Po dwa gole zdobyli Patryk Słomczyński i Bartosz Skrzypczak, a po jednym Mateusz Mocek i Adrian Owczarek.

W sobotę o 14.30 sprawdzian nr 7, a rywalem będzie Pogoń Śmigiel.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.