|

Turniej Fox Cup o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września – rocznik 2005

20 stycznia br. Młodzicy Starsi Warty Śrem brali udział w turnieju Fox Cup o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września, zorganizowany przez Szkółkę Piłkarską Fox oraz Wrzesiński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Warciarze rywalizowali min. z Victorią Września czy Salos Poznań.

Pierwszy mecz Śremianie rozegrali, jak się później okazało ze zwycięzcami turnieju – Victorią Września. Spotkanie bardzo wyrównane, jednak po dwóch błędach niebiescy przegrali 2:0. Kolejne spotkanie rozgrywaliśmy z gospodarzami turnieju, Szkółką Piłkarską Fox. Mimo przewagi, to warciarze stracili bramkę jako pierwsi. Walka trwała do ostatniego gwizdka, a ostateczny wynik na 1:1 ustalił, zdobywając dla warciarzy bramkę w swoim debiucie, Oskar Lisiecki.

Najbardziej emocjonujące jednak okazało się spotkanie z zespołem Salos Poznań. Niebiescy od początku dominowali na boisku. Śremianie cierpliwie budowali kolejne akcje, które w rezultacie trzykrotnie zakończyli celnym trafieniem. Po dwóch golach Dominika Nowaka i jednym Bartka Pawlaka, warciarze wygrali 3:0.

W ostatecznej klasyfikacji niebiescy stanęli na podium, zajmując III miejsce. Dodatkowym wyróżnieniem, była nagroda indywidualna dla najlepszego zawodnika turnieju, która trafiła do Huberta Szulczewskiego. Jestem bardzo zadowolony z chłopaków, a w szczególności z tego, że po przegranej ze Szkółką WP potrafili wyjść na boisko i rozegrać swój najlepszy mecz w turnieju. To postawa godna prawdziwych sportowców. Niedosyt pozostawia fakt, że o jeden punkt przegraliśmy drugie miejsce. Każdy z zawodników pokazał się z jak najlepszej strony i to cieszy mnie najbardziej – podsumował trener Tomasz Stawowy.

https://photos.app.goo.gl/MOJZCOOT902UAKxf2

https://photos.app.goo.gl/QGw5aH8SBaVLXdZ53

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.