Turniej Fox Cup o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września – rocznik 2005

20 stycznia br. Młodzicy Starsi Warty Śrem brali udział w turnieju Fox Cup o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września, zorganizowany przez Szkółkę Piłkarską Fox oraz Wrzesiński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Warciarze rywalizowali min. z Victorią Września czy Salos Poznań.

Pierwszy mecz Śremianie rozegrali, jak się później okazało ze zwycięzcami turnieju – Victorią Września. Spotkanie bardzo wyrównane, jednak po dwóch błędach niebiescy przegrali 2:0. Kolejne spotkanie rozgrywaliśmy z gospodarzami turnieju, Szkółką Piłkarską Fox. Mimo przewagi, to warciarze stracili bramkę jako pierwsi. Walka trwała do ostatniego gwizdka, a ostateczny wynik na 1:1 ustalił, zdobywając dla warciarzy bramkę w swoim debiucie, Oskar Lisiecki.

Najbardziej emocjonujące jednak okazało się spotkanie z zespołem Salos Poznań. Niebiescy od początku dominowali na boisku. Śremianie cierpliwie budowali kolejne akcje, które w rezultacie trzykrotnie zakończyli celnym trafieniem. Po dwóch golach Dominika Nowaka i jednym Bartka Pawlaka, warciarze wygrali 3:0.

W ostatecznej klasyfikacji niebiescy stanęli na podium, zajmując III miejsce. Dodatkowym wyróżnieniem, była nagroda indywidualna dla najlepszego zawodnika turnieju, która trafiła do Huberta Szulczewskiego. Jestem bardzo zadowolony z chłopaków, a w szczególności z tego, że po przegranej ze Szkółką WP potrafili wyjść na boisko i rozegrać swój najlepszy mecz w turnieju. To postawa godna prawdziwych sportowców. Niedosyt pozostawia fakt, że o jeden punkt przegraliśmy drugie miejsce. Każdy z zawodników pokazał się z jak najlepszej strony i to cieszy mnie najbardziej – podsumował trener Tomasz Stawowy.

https://photos.app.goo.gl/MOJZCOOT902UAKxf2

https://photos.app.goo.gl/QGw5aH8SBaVLXdZ53

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.