Turniej Międzychód Cup 2018

W sobotę 23.06.2018 roku, udaliśmy się z zawodniczkami rocznika 1999 i młodsze, do Międzychodu na turniej dziewcząt, w którym udział wzięło 8 drużyn: Juna – Trans St. Oborzyska, Max Warta I i II Gorzów Wlkp., Hetman Recz, Promień Żary, Błękitni Stargard, AP Warta Międzychód i Warta Śrem. Drużyny podzielono na dwie grupy.

Nasze dziewczyny zagrały z Juna – Trans St. Oborzyska, gdzie uległy 1:3 , a bramkę zdobyła Wiktoria Kostuj. W drugim meczu zagrały z Max Warta II Gorzów Wlkp., wygrywając 3:1, bramki strzelały, z naszej strony, dwie Dominika Drzewiecka i jedną Wiktoria Kostuj, a w trzecim meczu przegraliśmy z Hetman Recz 0:2, zajmując w tej grupie 3 miejsce i przypadł na udział gry o 5 miejsce z Błękitnymi Stargard. W meczu tym padł remis 0:0 i o kolejności decydowały rzuty karne, a lepiej je wykonywały zawodniczki ze Stargardu 2:3 i ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce w tym turnieju.

Wyjazd na ten turniej uważamy jednak za udany, ze szkoleniowego punktu widzenia, a zawodniczki zdobyły kolejne doświadczenia, które na pewno będą procentować w przyszłości.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.