| |

Turniej Międzychód Cup 2018

W sobotę 23.06.2018 roku, udaliśmy się z zawodniczkami rocznika 1999 i młodsze, do Międzychodu na turniej dziewcząt, w którym udział wzięło 8 drużyn: Juna – Trans St. Oborzyska, Max Warta I i II Gorzów Wlkp., Hetman Recz, Promień Żary, Błękitni Stargard, AP Warta Międzychód i Warta Śrem. Drużyny podzielono na dwie grupy.

Nasze dziewczyny zagrały z Juna – Trans St. Oborzyska, gdzie uległy 1:3 , a bramkę zdobyła Wiktoria Kostuj. W drugim meczu zagrały z Max Warta II Gorzów Wlkp., wygrywając 3:1, bramki strzelały, z naszej strony, dwie Dominika Drzewiecka i jedną Wiktoria Kostuj, a w trzecim meczu przegraliśmy z Hetman Recz 0:2, zajmując w tej grupie 3 miejsce i przypadł na udział gry o 5 miejsce z Błękitnymi Stargard. W meczu tym padł remis 0:0 i o kolejności decydowały rzuty karne, a lepiej je wykonywały zawodniczki ze Stargardu 2:3 i ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce w tym turnieju.

Wyjazd na ten turniej uważamy jednak za udany, ze szkoleniowego punktu widzenia, a zawodniczki zdobyły kolejne doświadczenia, które na pewno będą procentować w przyszłości.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.