Turniej piłkarski II Women Cup Międzychód 2017
| |

Turniej piłkarski II Women Cup Międzychód 2017

W drugim tegorocznym turnieju, nasza drużyna kobiet zagrała w Międzychodzie z takimi drużynami jak: Juna – Trans St. Oborzyska, Max Lubuszanin Drezdenko, AP I Warta Międzychód, Polonia Poznań, Muks Kostrzyń n/Odrą, Polonia Środa Wlkp., Ap II Warta Międzychód.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy i nasza drużyna grała z Juna-Trans Oborzyska, Max Lubuszanin Drezdenko, AP I Warta Międzychód. Wyniki jakie uzyskaliśmy to:

JUNA-TRANS ST.OBORZYSKA – WARTA ŚREM – 1:1

AP I WARTA MIĘDZYCHÓD – WARTA ŚREM – 1:2

MAX LUBUSZANI DREZDENKO – WARTA ŚREM – 3:2

W fazie grupowej bramki dla naszego zespołu zdobywały: Dominika Drzewiecka – 3 i Wiktoria Kostuj – 2. W półfinale trafiliśmy na drugi zespół AP II WARTA MIĘDZYCHÓD, gdzie pokonaliśmy ich 3:2, a wszystkie 3 bramki z rzutów wolnych strzeliła Wiktoria Kostuj. W rozgrywce o 5 miejsce zagraliśmy ponownie z AP I WARTA MIĘDZYCHÓD i nie udała się powtórka z fazy grupowej, ulegając tym razem 0:2 i zajęliśmy ostatecznie szóste miejsce.

„Udział w tych turniejach traktujemy jako przerywnik, w przerwie między rundami w rozgrywkach, a jednocześnie trening halowy do dobrego przygotowania się do wiosny.” – powiedziała trenerka naszego zespołu Marta Kosińska.

Dziewczyny zagrały kolejny dobry turniej, tym razem zagrały młodsze zawodniczki, bo wymógł był rocznik 1999 i młodsze, ale możemy rywalizować z każdym i dobrze prezentować się na boisku.
Kolejność tego turnieju to:

I – JUNA – TRANS ST. OBORZYSKA

II – POLONIA POZNAŃ

III – POLONIA ŚRODA

IV – MAX LUBUSZANIN DREZDENKO

V – AP WARTA I GIRLS MIĘDZYCHÓD

VI – WARTA ŚREM WOMEN

VII – MUKS KOSTRZYŃ n/ODRĄ

VIII – AP WARTA II GIRLS MIĘDZYCHÓD

Kolejny turnie, tym razem w Starych Oborzyskach, zagramy 21.01.2018 roku, na który serdecznie zapraszamy kibiców.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.