TURNIEJ SKRZATÓW NA MORASKU

Dnia 29.12.2016r. podopieczni Mateusza Pietrowskiego i Piotra Rymaniaka udali się do Poznania na turniej skrzatów organizowany przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

W turnieju wzięło udział 20 zespołów podzielonych na 3grupy. Gra toczyła się w grupach, nie było prowadzonych klasyfikacji, a wyniki nie były zapisywane.

Warciarze trafili do grupy B, a ich przeciwnikami były drużyny: SMP Wichniarek, Canarinhos Skórzewo, Błękitni Owińska, Lech Poznań, oraz Akademia Mały Piłkarz.

Nasi chłopacy dla których był to drugi turniej w tym sezonie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, potrafili m.in. wygrać wysoko z drużyną SMP Wichniarek, czy też grać wyrównany pojedynek z Lechem Poznań.

Wyniki jednak tego dnia nie były najważniejsze, każda drużyna była zwycięską. Każdy młody piłkarz otrzymał z rąk prezesa WZPNU Pawła Wojtali koszulkę.

Warta wystąpiła w składzie: Filip Andrzejewski, Maks Sołtysiak, Tomek Jaroszewski, Jerzy Owczarz, Wiktor Michalski, Marcel Wojtysiak, Kacper Szykowny, Remik Osowski, oraz Nataniel Dzierżawczyk.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.