Tuzin goli orlików w Czempiniu

Bardzo dobre spotkanie w ramach 3 kolejki Ligi Powiatowej rozegrali orlicy starsi Warty, którzy wygrali z Czempiniu z Asem 12:1.

Po dwóch porażkach biało-niebiescy doczekali się także zwycięstwa. 4 maja gościli na boiskach Asa Czempiń i wysoko pokonali swoich rówieśników. Bardzo dobra w wykonaniu młodych Warciarzy była zwłaszcza pierwsza połowa, w której zaaplikowali rywalom 9 goli, a czyste konto zachował Miłosz Zgoła. W drugiej połowie śremianie dalej dominowali, ale już tak skuteczni nie byli. Trafili trzykrotnie, a przeciwnicy odpowiedzieli honorowym golem.

Cztery bramki dla Warty zdobył Patryk Busz, trzy dołożył Maksymilian Warot, dwie Jan Kujawa, a po jednej Filip Dutkiewicz, Igor Rożek i Łukasz Dominiak.

W najbliższą sobotę orlików czeka rewanżowy mecz w Dolsku z Zawiszą.