Udany występ śremskich bokserów podczas Gali Boksu i K1 w Pile

W minioną sobotę pod okiem Patryka Klupsia zawodnicy sekcji bokserskiej Warty Śrem udali się na Galę Bosku i K1 w Pile. Wiktor Borysewicz, Marcin Nawrot oraz młodzik Kamil Sieradzki stoczyli bardzo dobre walki. Kamil Sieradzki stoczył niepunktowany, ale efektowny pojedynek z Jakubem Kosiorem, który jest tegorocznym Mistrzem Polski Młodzików. Wiktor Borysewicz pokonał 3-0 Adriana Kaczanowicza z klubu Sporty Walki Piła, natomiast Marcin Nawrot przez RSC (RSC – referee stopped contest*) w 2 rundzie zwycięża Kacpra Grilla również z Pilskiego klubu.

Chłopaki pokazują charakter i tydzień po nieudanym występie w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców gdzie odpadli w eliminacjach wracają ze zwycięstwami w bardzo dobrym stylu. W najbliższą sobotę 4 października sekcja wyjeżdża na zawody do Kalisza na Ogólnopolski Turniej Kadetów i Juniorów – Grand Prix o Puchar Wielkopolskiego Zawiązku Bokserskiego im. Bolesława Gajnego organizowanym przez KKS Włókniarz 1925 Kalisz.

Krzysztof Lewandowski, Kierownik Sekcji Bokserskiej ŚKS WARTA

Decyzję o zakończeniu pojedynku przez nokaut techniczny może podjąć sędzia ringowy (wtedy następuje tzw. RSC -referee stopped contest)

Marcin Nawrot podczas Gali Boksu i K1 w Pile
Marcin Nawrot podczas Gali Boksu i K1 w Pile
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.