Upalne granie w CAPCHEM CUP

II Turniej dla dzieci Capchem CUP przeszedł do historii. W upalny ostatni weekend czerwca przez dwa dni w Śremie rywalizowało ponad 500 młodych piłkarzy. Wszyscy wyjechali z medalami i uśmiechami na twarzach.

Capchem CUP to duże przedsięwzięcie organizacyjne, któremu Warta podjęła się po raz trzeci (I edycja to ŚREM CUP), a po raz drugi przy dużej pomocy i finansowemu wsparciu firmy Capchem Poland, która buduje w Śremie zakład produkcji elektrolitu. W naszym mieście gościło bowiem 45 zespołów, które rywalizowały w czterech kategoriach wiekowych na 8 przygotowanych boiskach.
Zanim młodzi piłkarze przystąpili do sportowej rywalizacji odbyło się oficjalne otwarcie stadionu, a potem turnieju. Wzięli w nim udział nie tylko przedstawiciele władz samorządowych z burmistrzem Adamem Lewandowskim na czele, ale także wojewódzkich. Wśród licznie zaproszonych gości nie zabrakło także najlepszej sportsmenki Śremu – Patrycji Wyciszkiewicz.
Sam turniej to dwa dni grania, wiele spotkań, pięknych goli i duża dawka emocji dla młodych piłkarzy, ale także kibiców.
Z bardzo dobrej strony pokazali się młodzi Warciarze. W każdej z kategorii biało-niebiescy znaleźli się w najlepszej „trójce” turnieju. Zespoły orlików, a więc chłopcy z rocznika 2011 i 2012 odebrali złote medale i puchary dla zwycięskich drużyn, a na drugim stopniu podium uplasowały się żaki z roczników 2013 i 2014.
Ze Śremu nikt nie wyjechał z pustymi rękoma. Organizatorzy wraz ze sponsorem tytularnym – firmą Capchem, zadbali o medale i upominki dla każdego.

KLASYFIKACJE KOŃCOWE
ROCZNIK 2011

 1. Warta Śrem
 2. Lider Swarzędz
 3. MUKS Szok Bojanowo

ROCZNIK 2012

 1. Warta Śrem
 2. APR Piła
 3. Wielkopolska Komorniki

ROCZNIK 2013

 1. Orlik Miłosław
 2. Warta Śrem
 3. Kania Gostyń

ROCZNIK 2014

 1. APR Gostyń
 2. Warta Śrem
 3. Kania Gostyń

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.