Ustrzelił hat-tricka w 5 minut

Seniorzy odnieśli 10 zwycięstwo w sezonie. Pokonaliśmy na własnym boisku LZS Cielcza 5:1, a błyskawicznym hat-trickiem popisał się Marek Kulczak.

Już w 10 minucie spotkania prowadzenie biało-niebieskim zapewnił Maciej Pawłowski. Chwilę potem podwyższyć mógł Patryk Kryszak, ale w sytuacji sam na sam trafił prosto w bramkarza. Mimo przewagi w pierwszej części więcej goli nie padło. Na kolejne trafienie trzeba było czekać do 71 minuty. Sprawy w swoje ręce wzięli rezerwowi. Najpierw na 2:0 podwyższył Adam Wiśniewski, a potem w zaledwie pięć minut klasycznego hat-tricka ustrzelił Marek Kulczak. Między 81, a 86 minutą trzykrotnie pokonał on bramkarza LZS Cielczy, w tym dwukrotnie z karnego i było już 5:0. Tuż przed końcowym gwizdkiem goście zdobyli honorową bramkę zmniejszając rozmiary porażki.

Po 12 kolejkach Warta ma na koncie 32 punkty i prowadzi w ligowej tabeli. Drugi Kłos Zaniemyśl ma cztery punkty mniej, ale też rozegrał dwa spotkania mniej. Jutro zaniemyślanie grają w Jaraczewie, a mają jeszcze zaległy mecz z Phytopharmem Klęka.