Victorinho Cup 2018
| |

Victorinho Cup 2018

Ostatnim Turniejem Halowym Kobiet przed ligą, był turniej w Śremie, a uczestniczyło w nim 8 zespołów: Lipno Stęszew (II liga), Polonia Środa (II liga), AP Warta Girls Międzychód (III liga), Kotwica Kórnik (III liga), KS Sokół Pniewy (III liga), Juna – Trans Stare Oborzyska (III liga), Grom Czacz (nie zgłoszone) i Warta Śrem Women (III liga), którym gospodyniami były nasze zawodniczki i jak się później okazało, były bardzo gościnne dla gości, bo zajęły dopiero szóste miejsce.

https://photos.app.goo.gl/GHqdkNqMFQE6mCAr2

Drużyny rozstawione były w dwóch grupach eliminacyjnych i nasze zawodniczki trafiły do II grupy grając z Sokołem Pniewy – 0:0, Wartą Międzychód – 1:1 i Kotwicą Kórnik przegrywając z nimi 1:3, ostatecznie zdobywając 2 punkty ze stosunkiem bramkowym 2:4, a dwoma bramkami w tym turnieju podzieliły się Dominika Drzewiecka i Ania Tomaszewska, zajmując III miejsce w grupie, przegrywając awans do półfinału z Międzychodem 1 bramką. Przyszło im grać o 5 miejsce z Polonią Środa. Niestety nie sprostały zawodniczkom z II ligowej Środy i przegrały 5:0, zajmując ostatecznie 6 miejsce.

Losy mogłyby potoczyć się inaczej, gdyby w pierwszym meczu z Pniewami wykorzystały dogodne sytuacje (a było ich sporo), a także bardziej ofensywnie zagrały z Międzychodem, ale urok piłki nożnej jest taki, że nigdy nie można przewidzieć co stanie się na boisku.

Ostatecznie turniej można udać za udany, który, jak powiedziała trenerka „dał odpowiedź na jakie elementy trzeba zwrócić szczególną uwagę przygotowując się do rundy rewanżowej”.

https://photos.app.goo.gl/76WyMzu8Xwqrsnjq2

W turnieju zagrały: K. Skrzypczak, A. Dryer, M. Mikołajczak, D. Drzewiecka, W. Kostuj, A. Skrzypek, E. Karbowska, Z. Hyżyk, A. Tomaszewska. K. Mądra

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.