Vitcovia Witkowo – Warta Śrem 1:0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Na mecz do Witkowa jechaliśmy z wolą zwycięstwa, aby oddalić się od bezpośredniego kompana w tabeli ligowej, Vitcovii, ale niestety to się nie udało… Już w 12 minucie nasi zawodnicy Mocek i Artur Kolański preparują niebezpieczną sytuację i tylko odważna i pełna poświęcenia interwencja Grzelaka chroni nas od utraty bramki.

Z kolei w 17 min., po dobrej akcji zagranie do Błaszczyka, dobry strzał na bramkę, ale broni bramkarz gospodarzy. Chwilę później po błędzie Mocka, akcja Vitcovii ze środka boiska, trzy idealne podania i przegrywamy 1:0. W 43 min. silny strzał Błaszczyka, ale z linii bramkowej wybijają obrońcy. Pierwsza połowa kończy się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy, przy optycznej przewadze naszej drużyny.[/vc_column_text]

[vc_column_text]Od początku drugiej połowy w miejsce Chwaliszewskiego wchodzi Ratajczak. W 54 min. świetną okazję do zdobycia bramki miał Kaptur, ale niestety jej nie wykorzystał. W 60 min. za kontuzjowanego Szymańskiego (brutalnie kopnięty przez rywala w lewą nogę), wchodzi Radek. W 62 min. „Grzeli” broni w sytuacji sam na sam. Z kolei w 64 min. strzał Marcina Kolańskiego minimalnie mija słupek bramki. W 66 min. Sciak posyła piłkę wzdłuż bramki, ale nie ma nikogo do wykończenia tego podanie.

W 67 min. dwie zmiany przeprowadza trener Skrzypczak i w miejsce Maślińskiego wchodzi Słomczyński, a w miejsce Kaptura Wojciechowski. Kolejny strzał na bramkę, w 69 min. Słomczyńskiego, ponownie minimalnie piłka mija poprzeczkę bramki gospodarzy. W 72 min. żółtą kartkę otrzymuje Marcin Kolański, a 6 min. później Sciak, co eliminuje go z następnego meczu z Kłosem Zaniemyśl. W doliczonym już czasie, w 93 min. kolejna okazja do wyrównania, ale niestety dwa strzały, z czego jeden broni bramkarz drugi niestety mija bramkę. Poirytowany indolencją strzelecką napastników, pod koniec doliczonego czasu nawet nasz bramkarz zapuścił się w pole karne gospodarzy. Jeszcze w 95 min. okazję do wyrównania miał Wojciechowski, ale ponownie piłka jak „zaczarowana” mija słupek bramki.

Tak jak w pierwszej tak i w całym meczu przewaga była po naszej stronie, ale niestety nie potrafimy wykorzystać sytuacji bramkowych. Jak zawsze stara prawda piłkarska mówi, że wygrywa ten co popełnia mniej błędów… Mówi się trudno i trzeba grać dalej, okazję do tego będziemy mieli w sobotę 21.05.2016 roku u nas na boisku z lokalnym rywale Kłosem Zaniemyśl o godz. 17.00, na który serdecznie kibiców zapraszamy.

WARTA Śrem: M.GRZELAK, A.CHWALISZEWSKI (46 K.RATAJCZAK), A.KOLAŃSKI, D.SKRZYPCZAK, M.KOLAŃSKI, M.BŁASZCZYK, M.MAŚLIŃSKI (67 P.SŁOMCZYŃSKI), M.MOCEK, A.KAPTUR (67 M.WOJCIECHOWSKI), H.SCIAK, J.SZYMAŃSKI (60 J.RADEK).

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.