W Gdyni zdobyli… doświadczenie

Z dużym bagażem doświadczenia z mocno obsadzonego turnieju w Gdyni wrócił zespół młodzików starszych Warty. Podopieczni Michała Mocka zajęli 13 miejsce w gronie 20 drużyn.

W miniony weekend chłopcy z rocznika 2006 wzięli udział w dwudniowym turnieju w Gdyni. Tam przez dwa dni, na sztucznej murawie pod balonem, rozegrali osiem spotkań. Pierwszy dzień eliminacji nie był udany dla Warciarzy, którzy nie zdołali przebić się przed eliminacje, by powalczyć o czołowe lokaty. W efekcie drugiego dnia zmagań grali o dalsze miejsca. W sumie podopieczni Michała Mocka wygrali w Gdyni dwa mecze, dwa zremisowali, a pozostałe cztery przegrali. Dało im to 13 miejsce w stawce 20 zespołów.

– Ten turniej to taka nagroda dla chłopców za całą rundę – mówi Michał Mocek.– mówi trener Michał Mocek. – Chłopcy mieli okazję zmierzyć się i sprawdzić na tle rywali z zupełnie innych województw. Spędzili sporo kolejnych minut na boisku, a to na pewno będzie procentowało. Sam wynik sportowy nie jest dla mnie satysfakcjonujący. Moje ocze

kiwania były większe. Gdyni podbić się nie udało, ale na pewno wracamy z dużym bagażem zdobytego doświadczenia i jeszcze bardziej zżyci, a porażki uczą, więc bierzemy się dalej do pracy – podsumował trener młodzików.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

One comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.