|

W Gdyni zdobyli… doświadczenie

Z dużym bagażem doświadczenia z mocno obsadzonego turnieju w Gdyni wrócił zespół młodzików starszych Warty. Podopieczni Michała Mocka zajęli 13 miejsce w gronie 20 drużyn.

W miniony weekend chłopcy z rocznika 2006 wzięli udział w dwudniowym turnieju w Gdyni. Tam przez dwa dni, na sztucznej murawie pod balonem, rozegrali osiem spotkań. Pierwszy dzień eliminacji nie był udany dla Warciarzy, którzy nie zdołali przebić się przed eliminacje, by powalczyć o czołowe lokaty. W efekcie drugiego dnia zmagań grali o dalsze miejsca. W sumie podopieczni Michała Mocka wygrali w Gdyni dwa mecze, dwa zremisowali, a pozostałe cztery przegrali. Dało im to 13 miejsce w stawce 20 zespołów.

– Ten turniej to taka nagroda dla chłopców za całą rundę – mówi Michał Mocek.– mówi trener Michał Mocek. – Chłopcy mieli okazję zmierzyć się i sprawdzić na tle rywali z zupełnie innych województw. Spędzili sporo kolejnych minut na boisku, a to na pewno będzie procentowało. Sam wynik sportowy nie jest dla mnie satysfakcjonujący. Moje ocze

kiwania były większe. Gdyni podbić się nie udało, ale na pewno wracamy z dużym bagażem zdobytego doświadczenia i jeszcze bardziej zżyci, a porażki uczą, więc bierzemy się dalej do pracy – podsumował trener młodzików.

Similar Posts

One Comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.