| |

Warta Międzychód – Warta Śrem: remis piłkarek na trudnym terenie

Na mecz do Międzychodu wyjeżdżaliśmy w lekko osłabionym składzie. Bez Katarzyny Mądrej, Dominiki Drzewieckiej, Anny Tomaszewskiej i kilku kontuzjowanych zawodniczek, ale zastępczynie stanęły na wysokości zadania.

https://photos.app.goo.gl/DN6XiYwdngJBUA0p1

Mecz rozpoczął się od wyrównanej walki na boisku, gdzie ataki przeprowadzane były tak z jednej jak i drugiej strony. Trochę lepsze były zawodniczki Międzychodu, które w 15 min. wykorzystały niezdecydowanie naszej obrony i w sytuacji sam na sam z naszą bramkarką Kingą Skrzypczak zdobywają bramkę na 1:0. Wiktoria Kostuj dwie minuty później, po indywidualnej akcji, zdobywa wyrównującą bramkę i mamy remis 1:1. Takim rezultatem kończy się pierwsza połowa przy wyrównanej grze obu drużyn.

https://photos.app.goo.gl/hO7Ig0GhOYq8Rjkc2

Druga polowa nie zmienia oblicza gry i gra toczy się w środkowej strefie boiska z rzadkimi “wypadami” obu drużyn pod bramkę swoich przeciwniczek. Gra była chwilami ostra, szczególnie ze strony Międzychodu. W 59 min. po kolejnym ataku na Romę Jańczak, trenerka Marta Kosińska była zmuszona zmienić ją na Kingę Kajetańczyk.

https://photos.app.goo.gl/mzN1OymRoQcMSckM2

Niestety, tak samo jak w pierwszej tak i w drugiej połowie bramkę, po egzekwowanym rzucie rożnym, w 63 minucie, przeciwniczki podwyższają swój dorobek bramkowy. Nasze dziewczęta jednak nie odpuszczały i ponownie Wiktoria Kostuj, w 75 minucie, po indywidualnej akcji, wpisuje się na listę strzelców. Jest 2:2.

https://photos.app.goo.gl/twhKWDd0eAW1D98p1

W 77 minucie kolejna zmiana w naszej drużynie, gdzie za Otylię Kabat wchodzi na swój pierwszy debiut Aleksandra Łuczak, pokazując przez ten krótki okres gry, że również może zagrozić bramce przeciwniczek.

https://photos.app.goo.gl/DxEvUZ9ZHbwDza6n1

Mecz uważam za bardzo udany, a rezultat był dla obu drużyn najbardziej zasłużonym wynikiem tego meczu. Następny mecz zagramy na własnym terenie, na boisku w Parku Miejskim, z piątą drużyną w tabeli Zjednoczonymi Kaczory, na który serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej.

Marian Michalak

https://photos.app.goo.gl/yc1yAwU6s9tc5ivo2

WARTA Śrem: K. Skrzypczak, A. Klaczyńska, M. Sicyńska, R. Jańczak (59 K. Kajetańczyk), A. Skrzypek, E. Karbowska, O. Kabat (77 A. Łuczak), K.Zdziechowska, A. Dryer, W. Kostuj, O. Kiezik

 

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.