Warta Śrem – Concordia Murowana Goślina 2:0

Mecze z Concordią nigdy nie należały do łatwych, z wynikami również bywało różnie. Do meczu więc przystąpiliśmy bardzo mocno skoncentrowani i już na samym początku meczu w 2 min., okazję do strzelenia bramki miał Adrian Chwaliszewski, ale się nie udało.

Concordia nie była dłużna i 2 min. później stworzyli groźną sytuację pod naszą bramką, na szczęście nasz bramkarz Michał Grzelak ratuje nas z opresji, ale w tej akcji kontuzji nabawia się Bartek Domałeczny i w 10 min. wchodzi za niego Marcin Kolański. W 14 min., ładna akcja naszej drużyny, podanie do Mateusza Maślińskiego, a ten omija obrońców, strzela w samo okienko i prowadzimy 1:0.

Budżet Obywatelski Śremu 2017 – projekt nr 14

W 17 min. groźnie pod naszą bramką, ale Grzelak ofiarną interwencją wybija piłkę z pod nóg napastnika gości. W 24 min., zagranie Michała Mocka do Mateusza Maślińskiego, ten w dogodnej sytuacji do zdobycia bramki, posyła ją jednak obok słupka. W 29 min. żółtą kartkę otrzymuje zawodnik Concordii. Gra toczy się przy przewadze naszej drużyny, ale nie potrafimy wykorzystać dogodnych sytuacji, zwłaszcza w 42 min,. gdzie Patryk Słomczyński w znakomitej sytuacji posyła piłkę obok bramki. Pierwsza część meczu kończy się minimalnym prowadzeniem, ale wyraźną przewagą Warty. Drugą połowę rozpoczynamy bez zmian, ale ze zdecydowanymi atakami gości. Już w 47 min., z opresji ratuje nas Grzelak.

W 52 min. okazję miał Mateusz Maśliński, ale zbyt daleko wysunął sobie piłkę i nie kończy akcji. W 59 min., kolejna żółta kartka dla gości. Zawodnicy Murowanej Gośliny coraz odważniej atakują i w 62 min., stwarzają niebezpieczeństwo pod naszą bramką, ale ponownie na posterunku jest nasz golkiper.. W 64 min., żółtą kartkę otrzymuje Patryk Słomczyński ( nie zagra w następnym meczu) i 6 min, później kolejna kartka dla naszego zawodnika Michała Mocka. W 70 min., za Mikołaja Bergera wchodzi Olek Kaptur, a w 74 min., zmiana braterska, gdzie za Mateusza Maślińskiego, wchodzi Mikołaj Maśliński. Jest to też okres gorszej gry naszej drużyny. Kolejną zmianę mamy w 78 minucie i za Bartka Pelca wchodzi Jarosław Radek. Kolejną okazję do zdobycia bramki w 81 min., ma Słomczyński, ale ją marnuje.To co się nie udało Patrykowi, minutę później, po idealnie wykonanym rzucie rożnym, przez Huberta Sciaka, głową wykańcza Adrian Chwaliszewski i jest 2:0.

W ostatniej minucie meczu, kapitalnym strzałem popisuje się Patryk Słomczyński, ale piłka trafia w słupek. Sędzia dolicza dwie minuty do podstawowego czasu meczu i w tym fragmencie mamy powtórkę rzutu rożnego z 82 minuty, ale tym razem główka Chwaliszewskiego jest niecelna. Mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem naszej drużyny, z naszą przewagą, chociaż z okresem przewagi gości w drugiej połowie. Cieszy wygrana ponieważ graliśmy z drużyną, która przed tym meczem była w czołówce tabeli. Nadal graliśmy bez rezerwowego bramkarza. Za tydzień 24.09.2016 roku, czeka nas kolejny trudny przeciwnik (nie ma słabych w tej klasie), gdzie gramy na wyjeździe z Vitcovią Witkowo o godz. 16.00. Daleki wyjazd, ale zapraszamy wytrwałych kibiców na ten mecz.

WARTA: M.GRZELAK, B.DOMAŁECZNY (10 M.KOLAŃSKI), D.SKRZYPCZAK, A.KOLAŃSKI, B.PELEC (78 J.RADEK), M.BERGER (70 A.KAPTUR), M.MOCEK, Mat.MAŚLIŃSKI (74 Mik.MAŚLIŃSKI), A.CHWALISZEWSKI, H.SCIAK, P.SŁOMCZYŃSKI REZERWA: M.WOJCIECHOWSKI, K.KOMOROWSKI, P.TOMASZEWSKI

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.