Warta Śrem – TPS Winogrady Poznań 0:2

​Mecz od samego początku wyrównany i odbywający się w środkowej strefie boiska bez sytuacji bramkowych tak z jednej jak i z drugiej strony. Jedyna sytuacja po strzale z 16 metrów w 38 wykorzystana przez zawodników z Poznania i przegrywamy pierwszą połowę 1:0.

Druga połowa bez większych zmian, jednak to my mieliśmy pierwszą okazję do wyrównania w 68 min. ale dobry strzał broni bramkarz gości, a dobitka też nie przynosi rezultatu bramkowego. Od 70 minuty gramy w 10 po drugiej kartce żółtej boisko musiał opuścić Adrian Chwaliszewski. W 75 min. refleks naszego bramkarza Michała Grzelaka chroni nas od utraty bramki przy strzale sam na sam i kolejnej dobitce. Niestety w doliczonym czasie 93 min. tracimy bramkę w sytuacji sam na sam „Grzeli” nie miał szans i przegrywamy wyrównany mecz w stosunku 0:2..