Piłka nożna kobiet: Warta Śrem – GSS II Grodzisk Wlkp. 1:1

W sobotę 19.05.18 r., drużyna żeńska Warty Śrem, rozegrała spotkanie z równorzędnym przeciwnikiem GSS II Grodzisk Wlkp. Mecz rozpoczął się niefortunnie dla naszej drużyny, bo już w 3 min., tracimy bramkę i przegrywamy 0 : 1. W całej pierwsze połowie obie drużyny mogły zmienić wynik spotkania.

Nasze zawodniczki nie potrafiły wykorzystać dogodnych sytuacji strzeleckich, z kolei na drodze do bramki zawodniczek z Grodziska stawała nasza obrona jak i dobrze dysponowana w tym dniu bramkarka Warty Kinga Skrzypczak.

Druga połowa meczu miała podobny przebieg jak w pierwszej i każda z drużyn mogła zdobyć bramkę, ale to nasze dziewczyny w 73 min. to zrobiły. Po faulu, piłkę z narożnika 16 metrów do rzutu wolnego ustawiła Dominika Drzewiecka i precyzyjnym strzałem, nad interweniującą bramkarką, umieściła futbolówkę w siatce, doprowadzając do sprawiedliwego w tym meczu remisu 1:1.

Jeszcze do końca meczu były próby zmiany wyniku, ale nie udało to się żadnej z drużyn.

Następne spotkanie rozegramy na wyjeździe z drużyną Gromu Wolsztyn 27.05.2018 r. o godz. 14.00.

Warta Śrem: K.SKRZYPCZAK, M.SICZYŃSKA, K.MĄDRA, O.KLACZYŃSKA, D.DRZEWIECKA, R.JAŃCZAK, E.KARBOWSKA (55 A.ŁUCZAK), K.ZDZIECHOWSKA, Z.HYŻYK, O.KIEZIK, W.KOSTUJ

REZERWA: N.KONIECZNA, O.KABAT, K.KAJETAŃCZYK

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.