Ważne zwycięstwo młodzików.

Ważne zwycięstwo w aspekcie utrzymania się w II lidze odnieśli młodzicy młodsi Warty. Podopieczni Huberta Sciaka i Krzysztofa Stępy pokonali Wełnę Rogoźno 7:3.

Ważne zwycięstwo odnieśli młodzicy młodsi Warty. Podopieczni Huberta Sciaka i Krzysztofa Stępy pokonali Wełnę Rogoźno 7:3.

Przed niedzielnym spotkaniem śremianie mieli 10 punktów na koncie i o dwa wyprzedzali zespół z Rogoźna, stąd też wynik był niezwykle istotny. Chcąc powiększyć przewagę Warciarze musieli wygrać i tak też się stało. Bohaterem meczu został Jakub Hamulski, który aż pięciokrotnie pokonał bramkarza Wełny. Po jednej bramce dołożyli Adam Szulc i Dawid Sękowski. Warciarze przed przerwą wypracowali sobie dwubramkową przewagę. Po przerwie dołożyli pięć goli, ale nie ustrzegli się też błędów i zespół z Rogoźna odpowiedział trzema trafieniami.

Cieszę się, bo zagraliśmy dobre spotkanie – mówi trener Hubert Sciak. – Tak, jak to sobie założyliśmy zespół starał się budować akcje od własnej bramki i kilka było naprawdę fajnych. Co ważne poprawiliśmy też grę w obronie i choć błędy się zdarzały, to jest ich coraz mniej. Mam nadzieję, że potrzymamy tą passę w kolejnych spotkaniach – dodał trener rocznika 2007.