Ważny komunikat!

Rejestracja zawodnika do szkółki Warty Śrem na profilu www.laczynaspilka.pl

Drodzy Rodzice,

Akademia Piłkarska Młoda Warta przystąpiła do Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Jest to bardzo ważny element w strategii rozwoju naszego klubu zarówno pod względem organizacyjnym jak również sportowym.

Jednym z wymogów otrzymania Certyfikatu jest zarejestrowanie wszystkich zawodników na portalu laczynaspilka.pl. Z uwagi na ochronę danych osobowych (RODO)  nie możemy tego zrobić za Państwa. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o samodzielne zarejestrowanie swoich dzieci. W przypadku problemów służymy pomocą i wsparciem.

Poniżej przedstawiamy  „krok po kroku” przebieg rejestracji.

INSTRUKCJA DLA RODZICÓW 

Całość trwa około 5-10 minut. Przed rozpoczęciem proszę o przygotowanie zdjęcia profilowego dziecka – wystarczy zdjęcie zrobione w domu jednak prosimy aby zdjęcie było zrobione w koszulce klubowej.

W przypadku problemów z rejestracją proszę o kontakt tel. 783 468 198 – trener Mateusz.


Czym jest Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich? 

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej Certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

W przypadku braku rejestracji do dnia 01 sierpnia, zawodnik nie będzie brany pod uwagę przy organizacji grup szkoleniowych na sezon 2019/20 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.