|

,,Weekendowy niedosyt”, rocznik 2006

Trzecia kolejka rozgrywek WZPN za nami. Jak co tydzień młodziki D2 Warty Śrem rozegrali dwa spotkania.

Warta Niebieska w sobotni poranek wyjechała na mecz do Środy Wlkp., aby zmierzyć się z miejscową Polonią. Pierwsza połowa w wykonaniu Śremian nie należała do udanych. Warciarze schodzili na przerwę co prawda z jedną bramkową przewagą, wynik 2:1 po bramkach Świdurskiego i Sebastiana Bortnowskiego, ale gra nie kleiła się tak jak w poprzednich spotkaniach. W drugiej części można śmiało powiedzieć, że podopieczni Michała Mocka wrócili na właściwe tory czego efektem były kolejne trafienia, które dołożył dobrze dysponowany Świdurski oraz Kacper Bortnowski.

 W niedzielny mglisty poranek do Śremu przyjechał zespół Lech Poznań Football Academy Podolany Poznań.

Pierwszy zespół, który jak na razie w tym sezonie od pierwszych minut zaskoczył Śremskich młodzików, którzy po raz pierwszy musieli odrabiać stratę trzech bramek, z pierwszej odsłony spotkania,  której należy jak najszybciej zapomnieć. Tuż po przerwie zobaczyć można było zupełnie inny zespół, który wyszedł na boisko, aby do ostatniego gwizdka walczyć o wygraną. W 37 minucie bramkę kontaktową strzelił Świdurski, który był wyróżniającym się zawodnikiem. Niestety więcej nie udało się nic wskórać i pierwszy raz niebiesko białe szatany z boiska schodzili pokonani.

  ,,Szczerze mówiąc w obu spotkaniach źle weszliśmy w mecz. Ten tydzień treningów spowodował w wykonaniu moich podopiecznych nie wyglądał optymistycznie. Brakowało zaangażowania co przełożyło się w weekend. W Środzie Wlkp. Potrzebowaliśmy kilku minut by wejść w mecz, druga część spotkania dopiero wyglądała tak jak sobie wszyscy życzymy. W niedzielnym meczu zobaczyć można dwie różne Warty. O pierwszych 30 minutach gry nie ma co mówić, a w drugiej części byliśmy zespołem dużo lepszym, stworzyliśmy mnóstwo okazji, a piłka trafiała w poprzeczki bądź w bramkarza. Nie ma co się załamywać, odnieśliśmy zwycięstwo i pierwszą porażkę z której musimy wyciągnąć wnioski.” – trener Michał Mocek.

Polonia Środa Wlkp. vs Warta Śrem Niebieska 1:4 (Świdurski x 2, Bortnowski Sebastian i Kacper)

Warta Śrem Biała vs LPFA Podolany Poznań 1:3 (Świdurski)

Skład: Szafrański A., Nowak, Nowaczyk, Szafrański T., Cieślak, Stawecki, Świdurski, Pruchnik, Tomczak, Chalił, Walczak, Piotrowska, Konieczny, Wesołowski, Mikołajewski, Bortnowski S., Bortnowski K., Śląski, Rochowski, Sturmer.

Skład: Szafrański A., Nowak, Nowaczyk, Szafrański T., Cieślak, Stawecki, Świdurski, Pruchnik, Tomczak, Chalił, Walczak, Piotrowska, Konieczny, Wesołowski, Mikołajewski, Bortnowski S., Bortnowski K., Śląski, Rochowski, Sturmer.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.