Wiktor Borysewicz oraz Patryk Klupś walczyli w meczu pomiędzy Reprezentacją Wielkopolski i Turyngii

Dwóch zawodników Warty Śrem brało udział w nieoficjalnym spotkaniu bokserskim pomiędzy Reprezentacją Turyngii (występującej jako PSV Erfurt), a Reprezentacją Wielkopolski (występującej jako Prosna Kalisz). Międzynarodowy mecz pięściarski, który został rozegrany 18 czerwca br. w ramach Dni miasta Efurt zakończył się zwycięstwem gospodarzy 7:1.

Wiktor Borysewicz oraz Patryk Klupś z Warty Śrem podczas pojedynku bokserskiego pomiędzy Reprezentacją Wielkopolski, a Rezprezentacją Turyngii

Wiktor Borysewicz (Warta Śrem) jako jedyny z reprezentantów Polski wygrał jednogłośnie na punkty 3:0 z Rick Kumm z PSV Erfurt. Wiktor stoczył trudną walkę z mocno bijącym Niemcem. Mało tego, boksował w kategorii 77 kg (jego naturalna kategoria to waga półciężka do 81 kg).

Patryk Klupś (Warta Śrem) przegrał 0:3 z mańkutem Sebastianem Gurtherem. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że Patryk był „na roztrenowaniu” od ponad 3 tygodni, a do Niemiec jechał w roli drugiego trenera. Walkę przyjął z „biegu” w piątek, w dniu wyjazdu, gdy okazało się że zawodnik którego zastąpił doznał kontuzji i nie może boksować. Bo dobrym pojedynku, musiał jednak uznać wyższość rywala.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.