Wiosenny nabór w Akademii Piłkarskiej Młoda Warta

Chcesz trenować piłkę nożną? Baw się i trenuj razem z nami, Twoja sportowa przygoda czeka na ciebie. Zapraszamy chłopców i dziewczynki już od 4 roku życia.

Dlaczego warto wybrać Wartę?
Jesteśmy klubem partnerskim Warty Poznań. Na każdego młodego zawodnika w klubie czekają wykwalifikowani trenerzy z uprawnieniami UEFA, absolwenci AWF-u oraz czynni zawodnicy drużyny seniorskiej posiadający niezbędne doświadczenie i wiedzę na temat filozofii klubu. Ich wszechstronna wiedza oraz przygotowanie praktyczne są gwarantem wychowania i prawidłowego rozwoju waszego dziecka, a w przyszłości piłkarza. Treningi odbywać się będą zgodnie z stworzonym przez naszą kadrę trenerską programem spójnym z najnowszymi wytycznymi PZPN, oparty o zdobyte długoletnie doświadczenie i spostrzeżenia podczas licznych praktyk krajowych, kursów i stażów trenerskich. Najmłodsze grupy trenują i rozwijają się w oparciu o program COERVERA.

  • Pomożemy Twojemu dziecku w zrealizowaniu piłkarskich marzeń
  • Dostosujemy cele i założenia szkoleniowe do wieku i potencjału Twojego dziecka
  • Zapewniamy możliwość treningów indywidualnych
  • Zajęcia są prowadzone przez licencjonowanych trenerów UEFA
  • Akademia Piłkarska Młoda Warta to także: – mecze, turnieje, półkolonie, obozy, zajęcia indywidualne, wspaniała atmosfera i uśmiechnięci trenerzy.

KLIKNIJ zostaw wiadomość lub zadzwoń tel. 796 927 827

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Shopping Cart