Wiosenny nabór w Akademii Piłkarskiej Młoda Warta

Chcesz trenować piłkę nożną? Baw się i trenuj razem z nami, Twoja sportowa przygoda czeka na ciebie. Zapraszamy chłopców i dziewczynki już od 4 roku życia.

Dlaczego warto wybrać Wartę?
Jesteśmy klubem partnerskim Warty Poznań. Na każdego młodego zawodnika w klubie czekają wykwalifikowani trenerzy z uprawnieniami UEFA, absolwenci AWF-u oraz czynni zawodnicy drużyny seniorskiej posiadający niezbędne doświadczenie i wiedzę na temat filozofii klubu. Ich wszechstronna wiedza oraz przygotowanie praktyczne są gwarantem wychowania i prawidłowego rozwoju waszego dziecka, a w przyszłości piłkarza. Treningi odbywać się będą zgodnie z stworzonym przez naszą kadrę trenerską programem spójnym z najnowszymi wytycznymi PZPN, oparty o zdobyte długoletnie doświadczenie i spostrzeżenia podczas licznych praktyk krajowych, kursów i stażów trenerskich. Najmłodsze grupy trenują i rozwijają się w oparciu o program COERVERA.

  • Pomożemy Twojemu dziecku w zrealizowaniu piłkarskich marzeń
  • Dostosujemy cele i założenia szkoleniowe do wieku i potencjału Twojego dziecka
  • Zapewniamy możliwość treningów indywidualnych
  • Zajęcia są prowadzone przez licencjonowanych trenerów UEFA
  • Akademia Piłkarska Młoda Warta to także: – mecze, turnieje, półkolonie, obozy, zajęcia indywidualne, wspaniała atmosfera i uśmiechnięci trenerzy.

KLIKNIJ zostaw wiadomość lub zadzwoń tel. 796 927 827

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.