| |

Wrócili z Puszczykowa z trzema punktami

W 2 kolejce Ligi Powiatowej orlicy starsi Warty z rocznika 2008 pokonali w Puszczykowie miejscowy Las 9:6.

 

Szybko zdobyte przez śremski zespół trzy gole sprawiały wrażenie, że biało-niebieskich czeka łatwa przeprawa. Z czasem jednak rywale coraz wyżej stawiali poprzeczkę i o kolejne trafienia tak łatwo już nie było, a i przeciwnicy stwarzali okazje. Pierwszą połowę Warciarze wygrali 5:2, a druga zakończyła się już remisem 4:4. Ostatecznie podopieczni trenera Macieja Fujaka pokonali Las 9:6 i wywieźli z Puszczykowa trzy punkty.

– Przeciwnik posiłkował się chłopcami z młodszego rocznika i w efekcie moi podopieczni mieli ułatwione zadanie. Zdobyliśmy 9 goli, ale okazji było jeszcze raz tyle, a w obronie popełnialiśmy proste błędy. Bardziej zadowolony byłem z gry zespołu tydzień wcześniej w pojedynku z Zawiszą mimo iż było to spotkanie przegrane. Wciąż się uczymy, ogrywamy oraz zdobywamy doświadczenie i to jest na tym etapie najważniejsze – powiedział trener orlików Warty.

Cztery gole zdobył Olek Sołtysiak, a po dwie bramki strzelili Kuba Czajka i Michalina Mencel, która była tego dnia „najjaśniejszą” postacią zespołu, a jedno trafienie zaliczył Patryk Busz.

W 3 kolejce Warciarze zagrają w Dalewie z Adalbertusem.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.