WSPÓŁPRACA

Współpraca z Wartą Śrem

Futbol w Polsce cieszy się największą popularnością spośród wszystkich dyscyplin sportowych. Nie tylko drużyna seniorów, ale również akademia piłkarska przyciąga ogromną ilość lokalnej społeczności.

Warta Śrem to szansa na promocję własnego biznesu

Wraz z naszym klubem zrealizujesz swoje cele biznesowe docierając do ogromnej liczby potencjalnych klientów. 

Piłka nożna skupia wokół siebie bardzo wielu potencjalnych klientów dla sponsora i to zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym. Dotrzyj razem z nami do nowych klientów.

Twoja nazwa firmy na koszulkach piłkarzy, logo na banerach, czy wręczanie nagród przez sponsora, to tylko niektóre możliwości budowania świadomości Twojej marki wśród potencjalnych klientów.

Razem z nami nawet mała firma może pokazać się medialnie podczas licznych imprez i turniejów – wykorzystaj oferowaną przez nas przestrzeń reklamową.

Sponsoring pomaga budować wiarygodność marki, ponieważ jest bardzo pozytywnie odbierany wśród społeczeństwa. Szeroko można ten fakt wykorzystać we wszelkich działaniach marketingowych w firmie.

Każdy właściciel firmy dba o wizerunek swojego przedsiębiorstwa, a silny wizerunek marki tworzy zaufanie konsumentów – a zostanie np. głównym sponsorem powoduje naturalny pozytywny odbiór firmy.

Przygotowaliśmy mnóstwo okazji do promocji Twojej firmy – od powierzchni reklamowej na koszulkach, banerach, przestrzeni na naszej stronie internetowej, mediach społecznościowych, biletach, po nawet sprzedaż produktów na naszych imprezach.