wygrana orlików starszych Warty Śrem, trzy punkty zostają w Śremie.

W 14 kolejce ligi WZPN Orlik E-1 Warty Śrem podejmował na własnym boisku zespół Nielby Wągrowiec.

Od początku spotkania młodzi adepci Warty Śrem zagrali bardzo skoncentrowani w obronie jak i w ataku a przed przerwą po akcji wypracowanej przez drużynę celnym strzałem popisał się Igor DROŻDŻYŃSKI i do przerwy 1:0 dla gospodarzy. Po przerwie obraz gry się nie zmienił Warciarze dominowali i wykorzystali kolejne sytuacje po których podwyższali wynik 2 x Szymon DOBRAŚ, i na 4:0 Igor DROŻDŻYŃSKI,

Skład drużyny: Emil BARTKOWIAK, Hubert KONIECZNY, Igor DROŻDŻYŃSKI, Oliwier KREMPULEC, Mikołaj MAŚLIŃSKI, Szymon DOBRAŚ, Adam SZULC, Igor CHLEBOWSKI, Maciej STĘPA, Mateusz DUKAT, Antek KONIECZNY, Dawid SĘKOWSKI.

Zagraliśmy bardzo dobry mecz w obronie jak i w ataku, mecz był pod naszą  kontrolą. Cieszy postawa naszego bramkarza który zachował czyste konto i fakt że ten mecz był meczem walki, zaangażowania i drużyna pokazała że potrafi realizować założenia trenera. Za tydzień kolejny ciężki wyjazd na mecz o godz. 10.00 z NAP Polonia Nowy Tomyśl. – dodał Trener