Wygrana w sparingu z Obrą Kościan

W drugim tej zimy meczu kontrolnym w ramach przygotowań do rundy wiosennej seniorzy ograli 3:1 występującą w IV lidze Obrę Kościan.

Pierwsi bramkę w 15 minucie zdobyli goście. Nie zraziło to jednak podopiecznych Huberta Sciaka. Warciarze częściej gościli pod bramką Obry i wyrównujący gol wisiał w powietrzu. Dwie okazje miał Patryk Słomczyński, a jedną Patryk Kryszak, ale piłka drogę do bramki znalazła dopiero w 33 minucie. Wtedy to strzał z wolnego Mateusza Maślińskiego sprawił kłopoty bramkarzowi, który odbił piłkę przed siebie, a refleksem i przytomnością wykazał się Adrian Owczarek, który popisał się skuteczną dobitką. Do przerwy było więc 1:1. W drugiej połowie trenerzy posłali na plac gry niemalże inne jedenastki. Po przerwie trafiali już tylko Warciarze. Najpierw po dośrodkowaniu Macieja Błaszczyka trafił Bartosz Skrzypczak, a wynik spotkania na 3:1 po indywidualnej akcji ustalił młody Aleksander Jurga, który strzelił swoją debiutancką bramkę w drużynie seniorów.
W sobotę o godzinie 17:00 Warciarze podejmą zespół Lubońskiego.