Wygrywali do zera

Wygrywali do zera Aż 17 goli zdobyli na inaugurację wiosny chłopcy z rocznika 2010. Podopieczni Mateusza Pietrowskiego wszystkie mecze wygrali bez straty gola.

Aż 17 goli zdobyli na inaugurację wiosny chłopcy z rocznika 2010. Podopieczni Mateusza Pietrowskiego wszystkie mecze wygrali bez straty gola.

Zespół żaków starszych na pierwszy turniej udał się w sobotę do Dolska i już na początku pokazał, że to on będzie rozdawał karty w tej grupie i jest murowanym faworytem do jej zwycięstwa. Warciarze wysoko i efektownie wygrali wszystkie trzy mecze nie pozostawiając cienia szans rywalom. Polonią II Środa i Kotwicę II Kórnik ograli po 6:0, a Zawiszę 5:0. Aż 7 goli zdobył dla zespołu Tomasz Jaroszewski. Cztery trafienia zanotował Jan Misiak, trzy Kamil Pieprzyk, a po jednej bramce strzelili Maciej Jachnik, Michał Rusiak i Filip Andrzejewski.

– Wiosną gramy nie tylko w lidze żaka, ale także będziemy próbować swoich sił w rozgrywkach orlika młodszego, do których także zgłosiliśmy zespół, a więc czeka nas pracowita runda – powiedział trener Mateusz Pietrowski.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.