Wyjazdowe zwycięstwo Orlików E1 Warty Śrem nad Nielbą Wągrowiec

W Sobotę tj. 16 września br. podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego Orlik E-1 Warty Śrem grali w Wągrowcu z Nielbą w trzeciej kolejce ligi WZPN. Od początku spotkania mecz był bardzo wyrównany, gospodarze z Nielby postawili wysoko poprzeczkę.

W 15 min. meczu po stałym fragmencie gry zdobyli prowadzenie na 1:0. Po stracie bramki Młodzi piłkarze Akademii Warty pokazali
charakter i w 20 minucie meczu po strzale Dawida Sękowskiego Warta remisowała 1:1, a po kolejnej akcji zespołowej było już 1:2 dla Warty po strzale
Dawida Sękowskiego. Do przerwy Warta wygrywała 2:1.

Po zmianie stron po trzech minutach bramkę zdobył strzałem z 20 metrów Mikołaj Maśliński i było już 1:3 dla Warty. W kolejnych minutach mecz był pod kontrolą młodych Warciarzy, którzy nie dopuszczali rywali do oddawania celnych strzałów, a wynik do końca się nie zmienił.

Zagraliśmy bardzo dobry mecz w obronie, szkoda tylko tej sytuacji gdzie straciliśmy bramkę po indywidualnym błędzie, a byłby pod naszą kontrolą. Cieszy fakt, że był to mecz walki. Każdy kolejny mecz pokazuje gdzie jeszcze musimy popracować. Za tydzień kolejne spotkanie o godz. 14.00 z NAP Polonia Nowy Tomyśl w parku, na który kibiców serdecznie zapraszamy. Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie i serducho zostawione na boisku) i wszystkim rodzicom którzy licznie przyjechali do Wągrowca i zawsze są z nami na dobre i na złe. – dodał Trener

Budżet Obywatelski Śremu: Sportowa Szkoła, projekt ogólnogminny nr 3