Wysokie zwycięstwo seniorów

W trzecim meczu kontrolnym tej zimy trzecie zwycięstwo odnieśli seniorzy. A-klasowy Luboński KS nie sprawił żadnych kłopotów. Warciarze wygrali 8:0.

Po zwycięstwach 2:0 ze Stellą Luboń (V liga) i 3:1 nad Obrą Kościan (IV liga) tym razem podopieczni Huberta Sciaka zagrali z zespołem grającym o ligę niżej. Różnica klas była widoczna od samego początku. Przewaga śremskiego zespołu znalazła szybko odzwierciedlenie w postaci goli. Tych w pierwszej połowie Warciarze zdobyli pięć. Rywali „napoczął” Mateusz Maśliński, a podwyższył Adrian Chwaliszewski. Trzeciego gol rywale strzelili sobie sami, a przed przerwą do siatki trafili jeszcze Patryk Słomczyński i Bartosz Skrzypczak. Zmiany, których dokonał trener Hubert Sciak nie wpłynęły na przebieg spotkania. Warciarze wciąż dominowali, a rywale nie potrafili zagrozić bramce. Słabsza była jedynie skuteczność, bo w drugiej połowie śremianie zdobyli trzy bramki. Dwie były dziełem Patryka Słomczyńskiego, a jedna Filipa Marciniaka. Skończyło się na 8:0, a równie dobrze mógł paść wynik dwucyfrowy.

– Narzuciliśmy rywalom swoją grę i pewnie wygraliśmy, ale najważniejsze, że nikt nie nabawił się kontuzji, bo ze względu na wcześniejsze drobne urazy nie zagrali Adrian Owczarek i Maciej Pawłowski – podsumował trener Sciak.

Kolejny rywalem będzie Korona Piaski.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.