| |

Wysokie zwycięstwo w Stęszewie! Lipno Stęszew – Warta Śrem 0:4

Po niezbyt udanym meczu z Concordią z niepokojem jechaliśmy na mecz z Lipnem Stęszew. Obawy jednak okazały się płonne bo nasza drużyna przystąpiła do tego meczu skoncentrowana i z chęcią wywiezienia korzystnego rezultatu.

Już w 12 min. okazję do strzelenia bramki miał Jakub Szymański, ale niestety jej nie wykorzystał. To czego nie wykorzystał popularny „Makaron”, minutę później wspaniałą główką zrobił Marcin Kolański i prowadziliśmy 1:0. Z kolei , w 14 min. błąd Artura Kolańskiego mógł skończyć się utratą bramki, ale strzał napastnika ze Stęszewa mija bramkę Michała Grzelaka. W 28 min. ponownie błysnął młody „Kolano” podał do Huberta Sciaka, a ten, potężnym strzałem strzela, bramkarz odbija piłkę, ale dobitka naszego kapitana, była już nie do obrony i prowadzimy 2:0. Niestety w 33 min. kontuzji prawego kolana, nabawił się Mikołaj Berger i za niego na boisko wchodzi Aleksander Kaptur. Pierwsza połowa kończy się dwu bramkowym prowadzeniem naszej drużyny, przy mądrej i otwartej grze naszej drużyny, gdzie gospodarze mieli tylko jedną groźną sytuację.

Drugą połowę rozpoczynamy bez zmian i już w 52 min. dobry strzał Mikołaja Maślińskiego, bramkarz z trudem wybija na aut bramkowy. W 68 min. groźny strzał na naszą bramkę broni Michał Grzelak. W 70 za Mikołaja Maślińskiego na boisko wchodzi Patryk Słomczyński. W 75 min. kolejna zmiana w naszej drużynie do gra za Jakuba Szymańskiego wchodzi Jarosław Radek. W 75 min. dobrą i szybką akcję lewą stroną przeprowadza Patryk Słomczyński, idealnie zagrywa do Kaptura, a ten kapitalnym strzałem podwyższa wynik meczu na 3:0. Ostatnią zmianę w naszej drużynie, w 82 min. przeprowadza trener Damian Skrzypczak i za Artura Kolańskiego do gry wchodzi Konrad Ratajczak. W 86 min. indywidualna akcja Sciaka i super wykończenie i super wykończenie – prowadzimy 4:0. W 88 min. dobra akcja środkiem boiska, zagranie do Macieja Błaszczyka, strzał, ale piłka mija bramkę gospodarzy. Minutę później ponownie strzela Błaszczyk, ale tym razem bramkarz broni, a nie ma nikogo do wykończenia akcji. Mecz kończy się wysokim zwycięstwem naszej drużyny, gratulacje!

Przed nami w sobotę 14.05.2016 roku bardzo trudny wyjazdowy mecz z Vitcovią Witkowo o godz. 16.00 na który kibiców serdecznie zapraszamy.
Ze sportowym pozdrowieniem Marian M.

WARTA: M. GRZELA, A.CHWALISZEWSKI, A.KOLAŃSKI (82 K.RATAJCZAK), D.SKRZYPCZAK, M.KOLAŃSKI, M.BŁASZCZYK, M.MAŚLIŃSKI (70 P.SŁOMCZYŃSKI), M.MOCEK, M.BERGER (33 A.KAPTUR, H.SCIAK, J.SZYMAŃSKI (75 J.RADEK)

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.