|

Z przytupem w Nowy Rok

Z przysłowiowym przytupem w Nowy Rok weszli chłopcy z rocznika 2006. Drużyna młodzików Michała Mocka zajęła bowiem drugie miejsce w turnieju halowym w Starych Oborzyskach.

W sobotnich zmaganiach organizowanych przez Juna-Trans udział wzięło 10 zespołów w tym biało-niebieskie „szatany” Michała Mocka. Turniejowe boje Warciarze rozpoczęli od pojedynku z Polonią Leszno. Był to falstart, bowiem mecz zakończył się porażką 0:3. Na szczęście wyciągnęli z tego spotkania wnioski i rozpoczęli zwycięski marsz odnosząc w grupie trzy wygrane z rzędu. Najpierw, po golu bardzo ciekawym i wyrównanym pojedynku pokonali Grom Wolsztyn, a bramkę na wagę trzech punktów zapewnił Szymon Walczak. Trafienia Tobiasza Szafrańskiego i Jakuba Hamulskiego dały z kolei wygraną nad Elite Goal. Kluczowy był pojedynek z Obrą Kościan. Mecz ten decydował bowiem o tym, czy śremianie zagrają w finale (w przypadku zwycięstwa), o III miejsce (przy remisie), czy też o V miejsce (w razie porażki). Już w 13 sekundzie prowadzenie zapewnił Kacper Świdurski, ale Obra nie dawała za wygraną i doprowadziła do remisu. Po ostatnim gwizdku cieszyli się jednak Warciarze. Bramkę na wagę finału zdobył bowiem ponownie Kacper Świdurski i z dorobkiem 9 punktów podopieczni Michała Mocka wygrali grupę i zameldowali się w finale. W walce o złoto przegrali jednak 0:3 z Patrią Buk i ostatecznie zajęli drugie miejsce.

Szkoda, bo mecz triumf w turnieju mógł potoczyć się zupełnie inaczej – mówi Michał Mocek. – Pierwsi stworzyliśmy bowiem dwie doskonałe okazje, ale niestety nie udało się ich wykorzystać. Niemniej, z występu i gry drużyny jestem bardzo zadowolony – dodał trener młodzików.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.