|

Zaczęli sezon od zwycięstwa.

Udanie rozgrywki w I lidze orlika młodszego rozpoczęli młodzi adepci Akademii Warty z rocznika 2009. Na inaugurację podopieczni Dawida Grześkowiaka pokonali Suchary Suchy Las 7:2.

– Pierwsza połowa była troszkę nerwowa w naszym wykonaniu, ale w drugiej chłopcy się rozkręcili i stwarzali wiele okazji podbramkowych – mówi trener. – Gdyby wykorzystali połowę z nich zwycięstwo byłoby jeszcze wyższe, ale najważniejsze, że mimo iż pierwszy raz zagrali o punkty na całym orliku, to dobrze się zaprezentowali – dodaje Dawid Grześkowiak.

Po dwie bramki strzelili Adam Gołaszewski i Benjamin Wałuszko, a po golu dołożyli Wojciech Szulczewski, Wojciech Rembielak i Bartosz Rozmysłowski.

W II lidze rozgrywki rozpoczął także drugi z

espół orlików młodszych. Zespół złożony po połowie z chłopców z rocznika 2009 i 2010 zmierzył się z UKS Śrem. Derby zakończyły się wysokim zwycięstwem rywali – 1:15, a honorową bramkę zdobył Jacek Tomaszewski.

– Gra w lidze drugiego zespołu to przede wszystkim promocja żaków z rocznika 2010 trenowanych przez Mateusza Pietrowskiego. Chłopcy mają się dobrze bawić, a przy okazji ogrywać – mówi Dawid Grześkowiak.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.