Zaczęli sezon od zwycięstwa.

Udanie rozgrywki w I lidze orlika młodszego rozpoczęli młodzi adepci Akademii Warty z rocznika 2009. Na inaugurację podopieczni Dawida Grześkowiaka pokonali Suchary Suchy Las 7:2.

– Pierwsza połowa była troszkę nerwowa w naszym wykonaniu, ale w drugiej chłopcy się rozkręcili i stwarzali wiele okazji podbramkowych – mówi trener. – Gdyby wykorzystali połowę z nich zwycięstwo byłoby jeszcze wyższe, ale najważniejsze, że mimo iż pierwszy raz zagrali o punkty na całym orliku, to dobrze się zaprezentowali – dodaje Dawid Grześkowiak.

Po dwie bramki strzelili Adam Gołaszewski i Benjamin Wałuszko, a po golu dołożyli Wojciech Szulczewski, Wojciech Rembielak i Bartosz Rozmysłowski.

W II lidze rozgrywki rozpoczął także drugi z

espół orlików młodszych. Zespół złożony po połowie z chłopców z rocznika 2009 i 2010 zmierzył się z UKS Śrem. Derby zakończyły się wysokim zwycięstwem rywali – 1:15, a honorową bramkę zdobył Jacek Tomaszewski.

– Gra w lidze drugiego zespołu to przede wszystkim promocja żaków z rocznika 2010 trenowanych przez Mateusza Pietrowskiego. Chłopcy mają się dobrze bawić, a przy okazji ogrywać – mówi Dawid Grześkowiak.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.