|

Żak F-2 – Udany Debiut w Lidze WZPN Rocznika 2009. -Awans do Ligi Mistrzowskiej.

Podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego i asystenta trenera Adriana Chwaliszewskiego awansowali do Ligi Mistrzowskiej WZPN.

Przyszedł czas podsumować Naszych Małych Walczaków. Podliczyć, wypunktować, pogratulować, złożyć podziękowania naszym Żaczkom F-2, którzy wywalczyli awans do Ligi Mistrzowskiej WZPN! Poznaj naszą drużynę mistrzów! Prześledźmy dokładnie dokonania naszej znakomitej ekipy!

Trenerzy z lekkim dystansem podchodzili do debiutu  młodych Warciarzy
w lidze WZPN dlatego też Celem, jaki postawiliśmy sobie przed rundą jesienną było zaadoptowanie się ze zmianą przepisów gry dla Żaków zgodnie
z unifikacją i osiągnięcie jak najlepszego wyniku sportowego w naszej grupie. Nie ukrywam, że w myśleliśmy o I miejscu w grupie.- dodaje trener

Pierwsze mecze pokazały, że zawodnicy świetnie rozumieją się na boisku, a gra przynosi zamierzony efekt. W 16 meczach rundy jesiennej zespół Żaków F-2, zdobył 38 pkt. strzelając 27 bramek, tracąc zaledwie 4.

Z pewnością zawodnikom nie można odmówić zaangażowania i serca do walki, co niejednokrotnie udowadniali na boisku. Zabrakło nam trochę szczęścia
i momentami  zachowania „zimnej krwi”. Nasi młodzi gracze czuli, że stać ich na bardzo wiele i z treningu na trening, z meczu na mecz udowodniali jak świetną są drużyną, stawiając sobie najwyższy cel! Szybko nasza drużyna zaczęła znakomicie funkcjonować i systematycznie dopisywała do swojego konta po 3 punkty.

Dużym plusem naszego zespołu jest to, że każdy z drużyny na treningach daje
z siebie wszystko i cała drużyna stara się realizować zadania przedmeczowe
i nie ważne jak układa się wynik gramy to co sobie zakładamy w szatni. Mocną stroną zespołu jest także  duch drużyny, z treningu na trening, z miesiąca na miesiąc jest nas co raz więcej. Tak  szybko zwiększającą się liczba zawodników z pewnością cieszy. Za minioną rundę dziękujemy za wysiłek włożony w każdy trening, i w każdy mecz.

Jedno się kończy drugie zaczyna. Zakończył się sezon jesienny, zaczynają się turnieje halowe, gdzie na tą chwile jesteśmy zapisani na 2 turnieje wyjazdowe, a oprócz tego jako zespół zorganizujemy trzy turnieje w Śremie. W okresie zimowym pracować będziemy ciężko dwa razy w tygodniu plus wyjazdowe sparingi w PKS Racot, Korona Zakrzewo w Dopiewie, bo na wiosnę wystawiamy dwie drużyny w roczniku 2009 jedna w Grupie Mistrzowskiej druga w  lidze WZPN. – dodał trener

Całej drużynie chciałbym pogratulować osiągniętego wyniku i podziękować za zaangażowanie, wolę walki i pokazanie charakteru prawdziwego sportowca a przede wszystkim za świetną zabawę.

Podziękowania również dla sponsorów i rodziców, którzy przywożą dzieci na treningi, poświęcają mnóstwo czasu, jeżdżą za nami wszędzie wspierając nas!

HEJ WARTA ŚREM

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.