Żaki F2 podczas turnieju o Puchar Burmistrza Śmigla – zadecydowała jedna bramka

W sobotę tj. 04.02.2017r. podopieczni trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO Żaki F2 Warty Śrem pojechali na mocno obsadzony turniej o Puchar Burmistrza Śmigla.

W turnieju brały udział Lech Poznań Football Academy Śmigiel, Lech Poznań Football Academy Kościan, Korona Wschowa, UKP Falubaz Zielona Góra, UKS Śrem, Szkoła Futbolu Luboń, Warta Śrem.
Wszystkie drużyny rozegrały mecze 1 x 10 minut (każdy z każdym).
W pierwszym meczu piłkarze Warty Śrem wygrali 2:0 z Lech Poznań Football Academy Kościan w całym meczu dobra gra defensywna pozwoliła na wyprowadzenie szybkich akcji ofensywnych które zamieniał na bramki Oliwier GRZEŚKOWIAK.

W drugim meczu młodzi adepci Warty grali z Lech Poznań Football Academy Śmigiel mecz pod dyktando Warty szybko strzelona bramka na 1:0 przez Oliwiera GRZEŚKOWIAKA i po kolejnej akcji było już 2:0 po bramce Benjamin WAŁUSZKO, na 3:0 podwyższył Oliwier GRZEŚKOWIAK po akcji jeden na jeden. Wynik meczu po rzucie karnym ustalił Stasiu GUMIENIAK i wygrywamy 4:0.

W trzecim meczu turnieju doszło do pojedynku derbowego Warta zagrała z UKS Śrem mecz wyrównany był tylko przez 3 minuty przewaga Warty było widać na boisku sporadycznie piłkarze UKS przekraczali połowę boiska. Po 2 bramkach kapitana drużyny Adama GOŁASZEWSKIEGO Warta wygrała mecz 2:0
W czwartym meczu turnieju Warciarze podejmowali Koronę Wschowa mecz wygrali po bramce Wojtka SZULCZEWSKIEGO

W piątym meczu turnieju Warta Śrem podejmowała Szkołę Futbolu Luboń,
Warciarze w ciągu 5 minut strzeliła trzy bramki i kontrolowała grę do końca meczu. Bramki strzelali Jakub FLORKOWSKI, Adam GOŁASZEWSKI i Wojtek SZULCZEWSKI.

W ostatnim meczu turnieju Warta podejmowała UKP Falubaz Zielona Góra po zaciętym spotkaniu przegrali 2:0. Mecz układał się pod dyktando warciarzy już w pierwszej minucie po akcji Adam Gołaszewski z Oliwierem Grześkowiakiem tylko słupek uratował przeciwników od utraty bramki. Po 4 minutach meczu przy linii autowej zawodnik z Falubazu wykorzystał poślizgnięcie naszego obrońcy i dośrodkował w pole karne i po rykoszecie piłka znalazła drogę do bramki 1:0 dla gości, na 2 minuty do końca meczu podobna sytuacja jak przy stracie pierwszego gola z lewej strony akcja przeprowadzona dogranie po przez rykoszet i szczęście dla gości 2:0 choć do końca jeszcze dużo czasu
to w tym meczu zabrakło nam po prostu szczęścia bo sytuacji do strzelenia bramki mieliśmy.

Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Mikołaj WAWRZYNIAK

Najlepszym Zawodnikiem Turnieju MVP- Adam GOŁASZEWSKI

Podopieczni trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO w turnieju strzelili 12 bramek a stracili tylko 2 grali bardzo ambitnie i fair play były piękne strzelone bramki i po błędach stracone bramki. Cieszą dwa indywidualne wyróżnienia turnieju dla naszych zawodników. Ten turniej silnie obsadzony pokazał gdzie jeszcze musimy popracować, a terminarz mamy zapełniony turniejami 11.02.2017r. w Czempiniu a kończymy też turniejem 26.02.2017r. w Mosinie i w Środzie Wlkp. – dodał trener

Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie i przede wszystkim za świetną zabawę) i rodzicom na których trener ponownie mógł liczyć:). Bezcenne było widzieć uśmiechniętych i dumnych rodziców oraz ich pociechy na koniec turnieju.