Aktualności

Żaki F2 podczas turnieju o Puchar Burmistrza Śmigla – zadecydowała jedna bramka

OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

W sobotę tj. 04.02.2017r. podopieczni trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO Żaki F2 Warty Śrem pojechali na mocno obsadzony turniej o Puchar Burmistrza Śmigla.

W turnieju brały udział Lech Poznań Football Academy Śmigiel, Lech Poznań Football Academy Kościan, Korona Wschowa, UKP Falubaz Zielona Góra, UKS Śrem, Szkoła Futbolu Luboń, Warta Śrem.
Wszystkie drużyny rozegrały mecze 1 x 10 minut (każdy z każdym).
W pierwszym meczu piłkarze Warty Śrem wygrali 2:0 z Lech Poznań Football Academy Kościan w całym meczu dobra gra defensywna pozwoliła na wyprowadzenie szybkich akcji ofensywnych które zamieniał na bramki Oliwier GRZEŚKOWIAK.

W drugim meczu młodzi adepci Warty grali z Lech Poznań Football Academy Śmigiel mecz pod dyktando Warty szybko strzelona bramka na 1:0 przez Oliwiera GRZEŚKOWIAKA i po kolejnej akcji było już 2:0 po bramce Benjamin WAŁUSZKO, na 3:0 podwyższył Oliwier GRZEŚKOWIAK po akcji jeden na jeden. Wynik meczu po rzucie karnym ustalił Stasiu GUMIENIAK i wygrywamy 4:0.

W trzecim meczu turnieju doszło do pojedynku derbowego Warta zagrała z UKS Śrem mecz wyrównany był tylko przez 3 minuty przewaga Warty było widać na boisku sporadycznie piłkarze UKS przekraczali połowę boiska. Po 2 bramkach kapitana drużyny Adama GOŁASZEWSKIEGO Warta wygrała mecz 2:0
W czwartym meczu turnieju Warciarze podejmowali Koronę Wschowa mecz wygrali po bramce Wojtka SZULCZEWSKIEGO

W piątym meczu turnieju Warta Śrem podejmowała Szkołę Futbolu Luboń,
Warciarze w ciągu 5 minut strzeliła trzy bramki i kontrolowała grę do końca meczu. Bramki strzelali Jakub FLORKOWSKI, Adam GOŁASZEWSKI i Wojtek SZULCZEWSKI.

W ostatnim meczu turnieju Warta podejmowała UKP Falubaz Zielona Góra po zaciętym spotkaniu przegrali 2:0. Mecz układał się pod dyktando warciarzy już w pierwszej minucie po akcji Adam Gołaszewski z Oliwierem Grześkowiakiem tylko słupek uratował przeciwników od utraty bramki. Po 4 minutach meczu przy linii autowej zawodnik z Falubazu wykorzystał poślizgnięcie naszego obrońcy i dośrodkował w pole karne i po rykoszecie piłka znalazła drogę do bramki 1:0 dla gości, na 2 minuty do końca meczu podobna sytuacja jak przy stracie pierwszego gola z lewej strony akcja przeprowadzona dogranie po przez rykoszet i szczęście dla gości 2:0 choć do końca jeszcze dużo czasu
to w tym meczu zabrakło nam po prostu szczęścia bo sytuacji do strzelenia bramki mieliśmy.

Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Mikołaj WAWRZYNIAK

Najlepszym Zawodnikiem Turnieju MVP- Adam GOŁASZEWSKI

Podopieczni trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO w turnieju strzelili 12 bramek a stracili tylko 2 grali bardzo ambitnie i fair play były piękne strzelone bramki i po błędach stracone bramki. Cieszą dwa indywidualne wyróżnienia turnieju dla naszych zawodników. Ten turniej silnie obsadzony pokazał gdzie jeszcze musimy popracować, a terminarz mamy zapełniony turniejami 11.02.2017r. w Czempiniu a kończymy też turniejem 26.02.2017r. w Mosinie i w Środzie Wlkp. – dodał trener

Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie i przede wszystkim za świetną zabawę) i rodzicom na których trener ponownie mógł liczyć:). Bezcenne było widzieć uśmiechniętych i dumnych rodziców oraz ich pociechy na koniec turnieju.