Żaki starsze liderem!

Świetny turniej mają za sobą chłopcy z rocznika 2011. Trzy zwycięstwa w Środzie Wlkp. umocniły zespół na pozycji lidera tabeli przybliżyły do zdobycia mistrzostwa jesieni.

Świetny turniej mają za sobą chłopcy z rocznika 2011. Trzy zwycięstwa w Środzie Wlkp. umocniły zespół na pozycji lidera tabeli przybliżyły do zdobycia mistrzostwa jesieni.

Trzeci w tym sezonie turniej w ramach ligi WZPN w kategorii żaków starszych był najlepszy w wykonaniu biało-niebieskich. Młodzi Warciarze odnieśli trzy zwycięstwa, dopisali dziewięć punktów strzelając 12 goli, a tracąc zaledwie jedną bramkę.

Podopieczni Piotra Rymaniaka rozpoczęli turniejowe zmagania w Środzie Wlkp. od zwycięstwa 2:1 nad Avią Kamionki. Jak się później okazało było to najtrudniejsze, a zarazem najważniejsze spotkanie dla układu tabeli, bowiem Avia jest tuż za plecami Warty. Cenne punkty zapewniły gole Bartosza Sworowskiego i Ksawerego Świdurskiego. Potem przyszedł czas na derby z UKS Śrem. To było świetne spotkanie w wykonaniu biało-niebieskich. Nie dali oni szans swoim kolegom i wygrali aż 6:0. Po dwie bramki zdobyli Wiktor Ławniczak ii Jeremi Sójka, a po jednej dołożyli Jerzy Owczarz i Ksawery Świdurski. W ostatnim meczu Warciarze pokonali 4:0 gospodarzy. Hat-trickia ustrzelił Jerzy Owczarz, a gola zdobył także Ksawery Świdurski.

Po 9 kolejkach żaki starsze mają na koncie 20 punktów i zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Druga z dorobkiem 16 punktów jest Avia Kamionki, trzecia Polonia II Środa (9 punktów), a stawkę zamyka UKS Śrem (7 punktów).

Ostatni, decydujący turniej czeka młodych Warciarzy w najbliższy weekend w Kamionkach, gdzie bronić będą pozycji lidera i mistrza jesieni.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.