Żaki znów dały radę – tym razem we Wrześni

Kolejny świetny występ w turnieju halowym ma za sobą drużyna żaków z rocznika 2011. Tym razem młodzi Warciarze spisali się na medal we Wrześni i wrócili do Śremu ze srebrnymi krążkami.

Przed tygodniem podopieczni Piotra Rymaniaka zajęli drugie miejsce w Luboń CUP, a teraz sukces powtórzyli we Wrześni, gdzie przyszło im walczyć w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy. Młodzi adepci Akademii Warty rozegrali cztery spotkania i trzy z nich wygrali. Na „dzień dobry” pokonali 1:0 rówieśników z Czerniejewa, a potem takim samym wynikiem zakończyli spotkanie z Victorią Września. W obu tych pojedynkach zwycięskie bramki strzelał Jeremi Sójka. Mecz z Akademią Waldemara Przysiudy był bardzo wyrównany, ale skuteczniejsi byli w nim biało-niebiescy, którzy zdobyli dwa gole, a sami stracili jedną bramkę, co dało im zwycięstwo 2:1. Ponownie zapewnił je Jeremi Sójka. Ze Szkołą FOX Września żaki Warty grały więc o pierwsze miejsce w turnieju. Bramki Jeremiego Sójki i Nataniela Dzierżawczyka tym razem nie przyniosły trzech punktów. Cztery gole zdobyli bowiem rywale i to oni wygrali turniej, a Warciarze po raz kolejny cieszyli się z drugiego miejsca i srebrnych medali.

Cieszymy się z tego, co mamy, bo to nasz kolejny mały sukces. Najważniejsze dla mnie, że chłopcy w każdym meczu stwarzali wiele sytuacji i choć skuteczność jest jeszcze zdecydowanie do poprawki, to myślę, że z czasem bramki zaczną częściej wpadać do siatki rywali – dodał trener żaków.

Warto nadmienić, że statuetką dla najlepszego bramkarza turnieju uhonorowany został Jan Kujawa z Warty.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.