| |

Żaki znów dały radę – tym razem we Wrześni

Kolejny świetny występ w turnieju halowym ma za sobą drużyna żaków z rocznika 2011. Tym razem młodzi Warciarze spisali się na medal we Wrześni i wrócili do Śremu ze srebrnymi krążkami.

Przed tygodniem podopieczni Piotra Rymaniaka zajęli drugie miejsce w Luboń CUP, a teraz sukces powtórzyli we Wrześni, gdzie przyszło im walczyć w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy. Młodzi adepci Akademii Warty rozegrali cztery spotkania i trzy z nich wygrali. Na „dzień dobry” pokonali 1:0 rówieśników z Czerniejewa, a potem takim samym wynikiem zakończyli spotkanie z Victorią Września. W obu tych pojedynkach zwycięskie bramki strzelał Jeremi Sójka. Mecz z Akademią Waldemara Przysiudy był bardzo wyrównany, ale skuteczniejsi byli w nim biało-niebiescy, którzy zdobyli dwa gole, a sami stracili jedną bramkę, co dało im zwycięstwo 2:1. Ponownie zapewnił je Jeremi Sójka. Ze Szkołą FOX Września żaki Warty grały więc o pierwsze miejsce w turnieju. Bramki Jeremiego Sójki i Nataniela Dzierżawczyka tym razem nie przyniosły trzech punktów. Cztery gole zdobyli bowiem rywale i to oni wygrali turniej, a Warciarze po raz kolejny cieszyli się z drugiego miejsca i srebrnych medali.

Cieszymy się z tego, co mamy, bo to nasz kolejny mały sukces. Najważniejsze dla mnie, że chłopcy w każdym meczu stwarzali wiele sytuacji i choć skuteczność jest jeszcze zdecydowanie do poprawki, to myślę, że z czasem bramki zaczną częściej wpadać do siatki rywali – dodał trener żaków.

Warto nadmienić, że statuetką dla najlepszego bramkarza turnieju uhonorowany został Jan Kujawa z Warty.

 

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.