Zasłużone zwycięstwo kobiecej drużyny Warty Śrem z GSS Grodzisk Wlkp.
| |

Zasłużone zwycięstwo kobiecej drużyny Warty Śrem z GSS Grodzisk Wlkp.

Dziewczyny z żeńskiej drużyny piłki nożnej zapisują kolejne karty historii Śremskiego Klubu Sportowego Warta odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach III ligi. Podczas wyjazdowego spotkania z drużyną z Grodziska pokonują ich w stosunku 2:0, a bramkami w tym meczu podzieliły się Dominika Drzewiecka, strzelając w 22 min. bramkę z rzutu karnego, pewnie egzekwując go i Magdalena Mikołajczak, która wykorzystała swoją szansę w 53 min., ustalając, jak się później okazało, wynik tego spotkania na 2:0.

Mecz był w miarę wyrównany, lecz więcej gry było po naszej stronie i tylko niewykorzystane okazje nie pozwoliły na wyższy wynik. Myślę, że na tym etapie jest dobrze i kończąca się runda jesienna (pozostały jeszcze dwa mecze), pozwala optymistycznie patrzeć na rundę rewanżową, gdzie jeszcze nieraz będziemy przeżywać chwile sukcesu naszych dziewczyn.

Za tydzień zagramy przed własną publicznością i serdecznie zapraszamy na mecz z drużyną Groma Wolsztyn, który rozegramy 29.10.2017 r. o godz. 11.00. Liczymy na sportowy doping dużej grupy kibiców.

Warta Śrem: K. Skrzypczak, M. Skrzypczak, A. Dreyer (41 M. Mikołajczak), K. Mądra, D. Drzewiecka (74 K. Kajetańczyk), W. Kostuj (77 R. Jańczak), A. Skrzypek, E. Karbowska (65 O. Kiezik), K. Zdziechowska (80 O. Kabat), Z. Hyżyk, A. Tomaszewska (77 K. Kajetańczyk)

rezerwa: S. Pieczewska

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.