Zasłużone zwycięstwo

W kolejnym meczu o mistrzostwo III ligi młodzików starszych zasłużone zwycięstwo odnieśli podopieczni Michała Mocka, którzy pokonali Olimp Poznań 2:0.

– Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie – chwali swój zespół trener Michał Mocek. – Przede wszystkim zespołowo, konsekwentnie w defensywie i cierpliwie w ofensywie – dodał.

Pierwsza połowa niedzielnego spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Warciarze losy spotkania rozstrzygnęli na swoją korzyść po przerwie. Prowadzenie zapewnił Kacper Bortnowski, a wynik spotkania na 2:0 ustalił Kacper Świdurski.

Po trzech kolejkach Warta ma na koncie komplet 9 punktów i jest liderem tabeli III ligi swojej grupy. Kolejny mecz biało-niebiescy rozegrają 8 maja w Poznaniu z Lotnikiem.