Zasłużony remis z Koroną

W trzecim meczu sparingowym nasi seniorzy zremisowali 3:3 z występującą w V lidze Koroną Piaski mimo iż przegrywali już 0:3.

Po pierwszej połowie goście prowadzili 2:0, a gdy zaraz po przerwie zdobyli trzecią bramkę wydawało się, że odniosą w Śremie pewne zwycięstwo. Tymczasem Warciarze zdołali odrobić straty. Dobrą zmianę dał Mateusz Maśliński, który zdobył gola, a potem został faulowany w polu karny. „Jedenastkę” wykorzystał trener Hubert Sciak i śremianie złapali przysłowiowy kontakt. W 80 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego trafił z kolei Kamil Szymandera.

– Cieszy, że potrafiliśmy odrobić trzy bramki z mocnym przeciwnikiem, jakim jest Korona – mówi trener Hubert Sciak. – Choć w samej końcówce dwukrotnie po moich strzałach piłka trafiała w poprzeczkę, to remis uważam za zasłużony. To był pożyteczny sparing z wymagającym rywalem – dodał.